Rapper Kendrick Lamar koupil dodávku pro handicapovanou fanynku Jennifer Phillipsovou. Kvadruplegička Jennifer se v roce 2007 stala obětí autonehody, která jí poranila míchu. Od té doby je upoutána na invalidní vozík.

Štěstí přeje odvážným

Jennifer se s nepřízní osudu vypořádala po svém. Rozhodla se, že nenechá postižení, aby jí zničilo život. Dokončila školu a absolvovala řadu fyzicky náročných aktivit, jako je třeba lyžování. S oblibou také navštěvovala hudební koncerty, včetně 8 vystoupení Kendricka Lamara. V roce 2016 Jennifer vytvořila stránku GoFundMe, jejímž prostřednictvím se snažila získat peníze pro pořízení modifikované dodávky. Ta by jí výrazně usnadnila cestování.

Díky za to, že jsi mne vždy podporovala

Kendricka Lamara příběh odvážné dívky upoutané na invalidní vozík zasáhl a rozhodl se, že jí dodávku koupí sám. Na sociálních médiích Jennifer zveřejnila fotku svého nového dárku spolu s obrázkem bundy, kterou jí Kendrick Lamar s dodávkou daroval. Kromě podpisu připojil i krátké poděkování: „Děkuji za to, že jsi mne vždy podporovala. Jsi pro mě velkou inspirací. Jsi silná a pozitivní. Jsi laskavá a krásná. Za všechny ty roky, kdy jsi mne inspirovala, je tohle to nejmenší, co mohu udělat, abych ti usnadnil cestování.“ Podepsán K. Lamar. Jennifer Phillipsová zrušila svou stránku GoFundMe, která již nadále není aktivní.

Podívejte se sami, jakou měla Jennifer radost

Přeloženo z:

https://hypebeast.com/2017/7/kendrick-lamar-jennifer-phillips-fan-van