Na české scéně nemáme mnoho kvalitního zastoupení v podobě talentovaných ambiciózních zpěvaček a rapperek, proto jsme velmi rádi za každou novou věc. Mishala je na scéně už nějakou dobu, ale věnovala se hlavně tvorbě v anglickém jazyce.

SVÁ je Mishaly první ucelený hudební projekt v českém jazyce. Message tracku je jasná, Mishala chtěla poukázat na to, že i ženy jsou schopny dřív nebo později dosáhnout svých cílů. Track nepůsobí arogantně, ale spíše velmi sebevědomě, a takové slečny máme rádi.

Kopec práce se vyplatil

Kvalitní klip plný nádherných selfmade slečen (Sharlota, Anny Swanky, Mylikey, Gabriela Maříková a Evženie Habron) a drahých aut v podobě nových Lamborghini má na svědomí mladý a progresivní klučina jménem Viet Van. Styling, který je na české poměry hodně vysoko, má na svědomí Daniela Pilná z The W Prague. Mezi nejvýraznější kousky patřila aktuální kolekce návrhářů Lukáše Krnáče, Lukáše Macháčka a kooperace Jakuba Polanky x BIBLOO. Track i klip nás moc baví. Je vidět, že je zatím spousta práce, a proto dáváme palec hore!