Hugo Toxxxův striktní hate na všecky kolem dosahuje next level. Vypouští ven klip s názvem Nikdys nebyl a celé je to diss track na Mika Trafika. Track je hodně upřímnej a ostrej, Hugo říká věci striktně, jak je zvykem, a nám je jasné, že tohle je začátek zásadního období na CZ scéně. Nikomu není uplně jasné, co se stalo mezi Huggem a Bigg Bossem, každopádně nebude to maličkost a my jsme zvědaví, kam se tenhle beef dostane.

Reakce na klip na sebe nenechaly moc dlouho čekat. Chvíli po releasu klipu se na instagramu V518 objevuje archivní fotka s jasnou message.

Foto zdroj – ig: vladimir518praha

“Musim přiznat, že to, co předvádí Holub, je vrchol lidskýho a chlapskýho slabošství. Je to kluk, kterej NIKDY neřekne nic do očí, před jakoukoli obyčejnou konfrontací s někym, koho zná tak dlouho jako Trafika, radši strčí hlavu do písku. Kariéra mu tak dlouho padala až na dno, že poslední zoufalej pokus je začít všechny urážet a tim získat o trochu kliků navíc. Poslechni si všechny tracky, který spolu udělali, a dojde ti, že ten ubožák celou dobu lhal. Velký zklamání, překvapení a prozření. Mít celou dobu za zádama podobnýho leváka je hnus. Good luck, ty nulo.”