YNSPIROLOGY mě bavilo už dlouho před tím, než se konalo. Díky komunikaci, díky týmu, který za projektem stojí. Všechny vystupující a proaktivní členy také šikovně zapojili do online kampaně, která YNSPICITY a celý program šikovně naboostovala. Jako  vystupující interpret, který byl pro event. osloven, musím také vyzdvihnout systematickou a velmi přehlednou domluvu s organizačním týmem, který za festivalem stál. 
 

Ynspicity bylo o hodně menší, než jsem si představovala, ale alespoň člověk nezlikvidoval jedny tenisky, než přešel od stanoviště ke stanovišti. Já se klasicky zasekla v zóně Girls, ale to se dalo očekávat. Taky chci vzdát hold všem tanečníkům, kteří ovládli fitzónu a jejich battle stan – radost pohledět.

Dara Rolins křtila nové album

V den, ve který jsem se Ynspirology zúčastnila, křtila na místě album Dara. Dala klasicky profi taneční performance, při které představila nové album. Dělala jsem jí background jako Djane, a tak jsem logicky ještě více vnímala nové tracky. Album mě bude bavit, to vím už teď.

Stage ovládnul po hodině Logic s Nik Tendem. Dali show jak víno. Jeden weird moment ale přišel – když jsem zaznamenala první řadu a tak devítiletou holčičku jak si notovala s Logicem – „olízej mi tyč, nepoužívej ruce – dej je pryč!“. Ale tak to se stává, holčička snad nerozumí všemu co slyší a co se naučila nazpaměť.

 

Autor:  Ivana Fancy