Jak bylo slíbeno, představujeme postupující pětku dívek a dvě náhradnice z největšího castingu, jaký tady kdy byl.

Výběr to nebyl jednoduchý. Třeba jsme upřednostnili dívky, které v časopise ještě nebyly, takže některé opravdové krásky se nám do topky nevešly. Pak jsme vyvažovali brunety versus blondýny, glamour typy versus fashion a tak dále, a tak dále, takže pokud jsi nepostoupila, není důvod na smutek a určitě je šance příště.

Porota se shodla na těchto jménech postupujících dívek (pořadí je čistě náhodné dle Instagramu)

TOP5

Michaela Vytisková aka bombastonish
nominace od Martin Buček

Martin Buček, fotograf: Míša je ve výběru, protože pro mně osobně je to chodící synonymum slova Playmate. Navíc je to dívka, která má „naděleno“ jak zvenku, tak zevnitř, takže v případě výběru nás bude hezky reprezentovat. A jako bonus se můj oblíbený módní návrhář a dodavatel stylingu pro tuto akci Petr Lakron potěší, že má někoho nad 175cm konečně 🙂

Tereza Jelínková aka terezajelinkov
nominace od Adela Bellini, Martin Buček, Anna Evans, Tomáš Snop

Adela Bellini, fotografka: Tereza je pro mě jasnou favoritkou, je to velká profesionálka, úspěšná ve světě modelingu a myslím, že by byla čest fotit zrovna s ní a celý editoriál by posunula na vysoký level, její zkušenosti by při focení velmi zvedly kvalitu finálního výsledku. Hlavně je Tereza skvělý člověk, se kterým se velmi příjemně pracuje.

Martina Štetiarová aka martinastetiarova
nominace od Martin Buček

Martin Buček, fotograf: Som veľmi rád, že tu mám aj Slovensku, a hneď asi šesťnásobnú Miss a dokonca aj World, stačí pozrieť na profil 🙂 Aj keď sa teraz nachádza trvale v Miláne, tak vraj by si k nám do Česka zaletela na fotenie bez problémov. No, uvidíme, čo na to česká ŠKODA, a keď nie v Čechách, žeby na Slovensku?

Tereza Polášková aka polaskova_tereza
nominace od Martin Buček

Martin Buček, fotograf: Tereza se omylem téměř nezúčastnila, měla neveřejný profil a nebýt kamarádky co mně na ní upozorní, tak by tu nebyla. Takže, díky bohu a jí, Terezu tu máme. Byla vybrána, protože kromě faktu, že je krásná (to už se v této fázi tak nějak předpokládá), má sexy svůdný pohled, na čem jsme se zde kolektivně a jednohlasně shodli.

Kateřina Karásková aka kateri.kara
nominace od Anna Evans, Adela Bellini

Anna Evans, grafika: Za mě rozhodně Kateřina, která jako jedna z mála vystupuje z řady duplicitních modelek svým atypickým lookem, aniž by při tom ztrácela na sexappealu, který se od budoucí Playmate očekává. Je to nádherná zelenooká zrzka s uličnickým výrazem a copánky. Přidejte k tomu její dokonalou postavu a to, jak jí to sluší při focení s auty, a je to jasná favoritka.

NÁHRADNICE

Aleksandra aka manchkina5
nominace od Martin Buček

Martin Buček, fotograf: Na instagramu sleduji hlavně holky z východu, protože to je aktuálně maximum co může fotograf z Playboye chtít od života. Proto jsem rád, že se nám jedna z nich přihlásila, a kdyby to nevyšlo teď, tak už ji máme v hledáčku 🙂

Veronika Robotková aka veronika.robotkova
nominace od Martin Buček, Anna Evans

Martin Buček, fotograf: Jelikož i poslední nominace zbyla na mně, jakožto člověka co to vše odskáče a musí odpracovat, tak jsem do zástupu brunet výše vybral blond Veroniku, která se přihláila teprve včera a potvrzuje, že nikdy není pozdě 🙂

Dominika Uhrová aka dominikauhrova
nominace od Martin Buček

Martin Buček, fotograf: Dominika mně zaujala hned na začátku a do konce castingu se toto přesvědčení nezměnilo. Je to určitě typ modelky, kterou bych u nás rád viděl.

Vybrané dívky (dvě) zveřejníme zítra, to jest 7.6. o 12:00h zde. A hned začneme informovat ohledně pokračování castingu #skodanezkusit