three days grace koncert

Budou tomu již dva roky, co se kanadská rocková skupina říkající si Three Days Grace představila na festivalu Rock for People, hradecké akci, která patří mezi jednu z nejočekávanějších u nás. Zalíbili si ji především mladí, kteří se na Rock for People jezdí o prázdninách restartovat, návštěva starých rockerů je pochopitelně taktéž samozřejmostí.

Změna ikony Adama Gontiera

Three Days Grace v roce 2015, v České republice prvně vystoupili s novým zpěvákem Mattem Walstem. Ten nahradil dlouholetou ikonu a skladatele skupiny Adama Gontiera, který podle oficiálního prohlášení odešel z nespecifikovatelných zdravotních důvodů. Gontier však po odchodu ze skupiny založil nové uskupení Saint Asonia.

V letošním roce to ovšem bude pro stávajícího headlinera skupiny, který v dřívějších dobách hrál společně s My Darkest Days, Matta Walsta třetí akce na českém území. V loňském roce společně se svou skupinou dostal pozvání od organizátorů Rock for People na samostatný koncert v pražské Malé sportovní hale.three days grace

Album Human s Mattem Walstem

Poslední realese, který vyšel pod hlavičkou skupiny Three Days Grace, zní Human a je z roku dva patnáct. Deska Human je také jedinou s Mattem Walstem, mladším bratrem Breda, hrající ve skupině na baskytaru. Jednu z nejlepších písní nesoucí podobný název jako celé album Human Race si můžete poslechnout níže.

Mimo Three Days Grace organizátoři oznámili i jiná skvělá jména. Na Rock for People se ukáží rovněž: IDles, Kraftklub, Northlane, Kontrust, Gasmac Gilmore, Thurston Moore Group, Dub FX. Nesmíme zapomenout zmínit hlavní trojici “stars“ Die Antwoord, Cage The Elephant a Evanescence.

http://www.rockforpeople.cz/

RfP začíná čtvrtého července!

Vstupenky se v tuto chvíli dají koupit stále za zvýhodněnou cenu a to rovné 2 tisíce korun. Zmíněná cena lístků přetrvá do konce června. Na místě budou vstupenky stát o dvě stovky více. Letošní Rock for People startuje 4. července a konat se bude klasicky po dobu tří dnů, tedy do 6. července.