Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Kongresové centrum na Vyšehradě od minulého pátku hraje celosvětově úspěšný muzikál Rocky. Ten byl poprvé představen roku 2012 v Hamburku a následně v roce 2014 na Broadwayi.

Muzikálové provedení romantické lovestory podle legendárního Oscarem oceněného filmu Sylvestera Stallona o boxerovi a jeho životní šanci zvedalo minulý pátek v Pražském Kongresovém centru ze židlí na 7 tisíc diváků a bylo doprovázeno hlasitým aplaudováním.

Nejen skvělá hudba, ale i scéna

Show plnou adrenalinových scén produkoval tým úspěšné české verze Mamma Mia! ve spolupráci se Stage Entertainment. Režii měl na starosti německý režisér Christoph Drewitz. Fanouškové muzikálů si při představení užijí vystoupení držitelů Ceny Thálie – Hanu Holišovou (v roli Adrian) a Jana Kříže (v roli Rockyho). Ve vedlejších rolích se diváci mohou těšit na přítomnost Romana Vojtka, Michaeli Noskové, Milana Šteindlera a dalších zvučných jmen.


České jeviště tak vůbec poprvé hostí mezinárodně obsazený příběh oceněný Oscarem za nejlepší scénář. A scéna je stejně jako herecké a pěvecké výkony jednotlivých účinkujících naprosto dech beroucí. Vedle hudebních hitů jako Eye Of The Tiger a Gonna Fly Now se diváci mohou kochat propracovanou, stále se měnící dekorací z rukou Martina Černého, která zabírá celé jeviště.

Vstupenky mizí rychle

Závěr show je pak třešničkou na dortu. Diváci se díky pohyblivému boxerskému ringu, který se znenadání zjeví uprostřed hlediště, ocitnou v autentickém prostředí boxerské arény. Vzrušující závěr tak umožňuje části publika sedět na pódiu a sledovat finální zápas outsidera Rockyho a šampióna Apolla. Na premiéře diváci v sále ve stoje fandili a povzbuzovali, díky čemuž byla atmosféra naprosto vynikající. Vyčerpaným zápasníkům po závěrečném gongu duněl v uších už jen obrovský potlesk a úcta při závěrečném děkování.

Pražské Kongresové centrum bude hostit tuto velkolepou inscenaci pouze do 9. pubna 2017. Kdo si nechce toto velkolepé 2 a půl hodinové představení ujít, měl by si rychle koupit lístky. Kde? No přece na stránkách Ticketportalu. Ceny se pohybují od 445 do 1 495 korun. Ti, kteří chtějí zažít napětí zápasu na vlastní kůži přímo na tribuně v jevišti, mohou zakoupit prémiové vstupenky Golden circle právě za zmíněnou nejvyšší částku, tedy za 1495 Kč.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »