Jak si užít jízdu zvanou rodičovství, největší show, nejlepší zábavní instituci na světě, kdy se život změní na cirkus? Návod je tady 🙂 Vyzkoušen na vlastní zvířeně, domácích mazlíčcích, dětech. Jak to všechno začalo?

Na naši cestu do Thajska jsem hledala klobouk proti slunci, aby se hned v prvních dnech nepodesalo žhavé thajské slunce na sametové kůží mých dětí více, než je zdrávo. Přeci jen odložit jeden den kulicha a druhý den nahodit plavky může být trochu šok. Jenže kde opatřit letní outfit na hlavu, když u nás zrovna padají trakaře? Spasila mě má oblíbená značka, která snad nikdy nezklame ať už svoji funkčností či designem, švédská Elodie Details.

Stylová výbavička pro děti

K mé radosti zahájila jaro o krok dříve. Perfektně padnoucí kloboučky se daly upravit podle potřeby a bylo z toho čtyři v jednom. Začalo to kočárkem před pár lety a pouto trvá. Jejich skvostné nápady, kolekce rok co rok potěší mé srdce, že jsem nesáhla vedle a nevyklopila obsah peněženky kamsi zbytečně. I uslintané či křičící dítko je pro okolí lépe snesitelné, když mu jako první pomoc vrazíte do pusinky stylový dudlíček, né ulepený z vaší kapsy, ale čistý a voňavý visící na klipse, co ladí s dudlíkem:-) I slintat může bez obav a volánový límec uchrání je samé i vás před potopou.

A když už dojde na slzičky, přispěchají na pomoc dva noví vymazlení mazlíčci Mr. Honey Harry a The Ugly Ducking, nebo prostě jen zatáhnete za kouzelnou šnůrku Lapače snů a ukolébavka odnese malého milého do světa snů. Zabořeného do skvostného barevně stejně laděného eko povlečení. Z takového pelíšku, či deky nebude chtít ani to největší ranní ptáče ven. Takže kdo buduje nový budoár pro mini člena rodiny a zvažuje do jakých barev se pustit, jarní kolekce Elodie vám může být tou pravou inspirací. Vše do sebe krásně zapadá, komfort zaručen. Kluk či holka, malá školka, radost velká… Cirkus na kolečkách a vy jako hlavní krotitelé „divé zvěře“, jakmile se za vámi zavřou od bytu dveře.