Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Americká indie rocková kapela Band of Horses se může honosit už dvanáctiletou hudební kariérou a má na svém účtu již pět úspěšných alb.

Kapela Band of Horses potěší svým prvním koncertem v Česku své fanoušky již zítra, 2. března v Lucerna music baru ve 21 hodin. Klub pro nedočkavce ale otevírá už v 19 hodin, takže si čekání můžete zpříjemnit nějakým drinkem, pivkem a oklábosením s kámoši.

Spolupráce s Redhoty i Justinem

Skupinu Band of Horses založil v roce 2004 jediný  dodnes působící člen kapely – zpěvák a kytarista Ben Bridwell. Stěžejní pro kariéru kapely byl zejména rok 2006, ve kterém kapela vydala své první album nazvané Everything All the Time. Do roku 2012 skupina stihla vydat další čtyři alba, přičemž poslední z nich, které se pyšní názvem „Why Are You OK“ produkoval známý Jason Lytle, který v minulosti spolupracoval s hvězdami jako Red Hot Chilli Peppers nebo Justinem Timberlakem.


Vstupenky na koncert jsou stále v prodeji na webu produkční společnosti Fource. Jejich cena začíná na 690 korunách, případně lze vstupenku za 750 korun zakoupit na místě. Vedle v čele stojícího frontmana Bena Bridwella se můžete těšit na aktuálně působící členy Ryana Monroa,Tylera Ramseye a Billa a Reynoldse a jejich představení nejnovějšího dlouho očekávaného alba Why Are You OK.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »