Už se vám někdy stalo, že proti vám kráčí zajímavý muž či žena, a vy chcete zjistit, kdo to je? Přesně tuto možnost nabízí aplikace Just Look. Ukáže vám zážitky a momenty ze života lidí, kteří stojí přímo před vámi, nebo se vyskytují v okolí. Samozřejmě pouze u lidí, kteří tuto službu také chtějí využívat a aplikaci si sami nainstalovali.

motiv-detail
V aplikaci Just Look mají své nejlepší fotky, zážitky, záliby nebo své schopnosti a všichni kolem je tak mohou poznat. Už teď je v appce plno skvělých lidí, kteří se věnují tanci, módě, umění, kráse, cvičení, extrémnímu sportu, focení, malování nebo jen sdílejí své úžasné zážitky. Jestli se vám někoho fotky líbí, můžete jim dát like a dotyčný se jistě potěší, protože se tím stává populárnější.

V čem se Just Look liší od ostatních aplikací a sociálních sítí jako jsou Instagram nebo Facebook?

Ukáže vám život skutečných lidí, kteří stojí přímo před vámi, kter potkáte na ulici, v restauraci nebo na koupališti nebo kdekoli jinde v dosahu pár metrů bez toho, abyste museli znát jejich jména a zoufale se je snažili vyhledat. Představte si, že se odteď můžete dozvědět, jak žije kdokoli, koho potkáte třeba v tramvaji, ve vlaku, ve fitku, ve škole, v práci, v baru nebo na koncertech a festivalech. Vaši zvědavost odteď můžete pustit ze řetězů.

screen_aplikacie_1

Celebrita nebo incognito, to už je na vás

Appka samozřejmě nabízí i opačnou službu – jednoduše můžete ukázat světu, kým jste vy. Na to, aby vás lidé kolem mohli poznat, viděli vaše fotky, zážitky, talent nebo aktivity, kterým se věnujete, vůbec nemusíte nabírat sledovatele (followers) jak to známe z Instagramu nebo YouTubu. Proste každý, kdo je kolem v kavárně, baru nebo kdekoli, kde jste zrovna vy, okamžitě uvidí váš profil ve své vlastní appce Just Look. Samozřejmě na místech nebo v čase, kdy se vám tato vymoženost nehodí, svou viditelnost pro okolí můžete jednoduše vypnout.

screen_aplikacie_2
A jestli si chcete prohlédnout populární lidi v okolí, ani to není žádný problém. V aplikaci najdete ty nejpopulárnější uživatele v zemi, ve městě nebo v přímo v nejbližším okolí. Do tohoto světa se nyní můžeš dostat i ty, sbíráním fandění od kamarádů, spolužáků nebo lidí na party. Stáhněte si na svůj mobil appku Just Look – To know everybody a vytvořte si vymakaný profil z těch nejlepších fotek a zážitků.

Postupem času, když bude v Just Look plno dalších lidí, má tato aplikace ambice stát se dobrou kamarádkou nebo kamarádem pro zvědavost každého z nás, protože nám prozradí vše o komkoli kdo, je právě kolem. Nedá se popřít, že tento skvělý nápad má rozhodně velký potenciál a využijí toho nejen mladí lidé, ale každý, kdo se bojí seznamovat a potřebuje o člověku nejdříve něco vědět, aby se nezdráhal ho oslovit.

 

Jak na to?
Stáhněte si appku pro iOS:
https://itunes.apple.com/us/app/just-look-to-know-everybody/id1084222298

nebo pro Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=me.justlookat.justlook

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »