Teplo, prázdniny, dovolená, relax, exotika… Jen málo slov, které nám mohou připomenout léto a pohodu někde u pláže a azurového moře. A i když si už téměř oblékáme zimní kabáty, my si tu letní pohodu, alespoň pro tuto chvíli, připomeneme v naší soutěžní otázce a především královské relaxační výhře.

story-of-vietnam-dragon-fruit-1361
Abyste mohli vyhrát, tak musíte probrouzdat všechny naše články a najít správnou odpověď. No dobrá. Tak ne všechny, ale jeden určitě. A to článek od naší šéfredaktorky Natálie Vítkové s názvem „POZNEJTE EXOTICKÉ OVOCE, AŤ NEJSTE NA ASIJSKÉM TRHU ZA BLBCE“. Něco se přiučíte a hlavně to zvýší vaši šanci na výhru. A jaká je ta soutěžní otázka?
Ze kterého ovoce, uvedeném ve jmenovaném článku, se vyrábí přírodní žvýkačka?
a) Durian
b) Mangostan
c) Sapodila
d) Dragon Fruit
Své odpovědi uvádějte do komentářů pod článek a nezapomeňte celý příspěvek o soutěži SDÍLET. Bez toho by vaše šance na výhru byla nulová. Své odpovědi ve formě komentáře k příspěvku můžete posílat do 19.10. do 18 hodin.

received_1698454823809814
A ta královská výhra? Voucher v hodnotě 1 550 Kč na Královskou thajskou masáž od společnosti esennce.cz. Tento 90 minutový požitek si můžete užít v salonech hned v několika lokalitách – Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav a Špindlerův Mlýn. Jedná se o luxusní dvojkombinaci klasické thajské a bylinné masáže.

Tak hodně štěstí 🙂