Chcete si oddechnout, absolvovat nějaké ty túry, sníst pravá slovenská jídla, poznat lidi? A navíc ještě bydlet ve stylové chaloupce?

Lokalita: Liptov, Ružomberok

Tak kde jinde, než na Liptově, v srdci Slovenska, a tam kde jinde, než  v Chalupkově, vesničce složené z útulných klasických slovenských roubenek. Zde si užijete týden s rodinou bez zruinovaní vaší peněženky a bez starostí. O vše kolem vás bude postaráno.

screenshot_1

Aktivity

Kdo cílí na turistiku, je přímo v centru Donoval, kouká na Nízké Tatry a Vysoké Tatry jsou autem hodinu a půl (po dálnici). Pro fajnšmekry, Via Ferrata je necelou hodinu odtud a Slovenský Ráj asi hodinu a tři čtvrtě.

Via Ferrata, Martin (50 minut autem)
g0063993-01
Via Ferrata, Martin (50 minut autem)

Gastronomie, veškeré slovenské koliby s haluškama, kapustnicí a pirohy jsou v dosahu deseti minut. V létě horské koloběžky a káry,  tři velké aquaparky, lanové dráhy, lanovky, v zimě samozřejmě to nejlepší lyžování na Malino Brdo, Donovalech nebo kousek dál v Tatrách.

comb21082016054154-02
Slovenské pirohy a halušky, všude v okolí chalúpky.
20160828_142201-01
Na vrcholu Donoval doporučujeme Donovalský pivovar.

Chalúpky

Klasické zvenku, luxusní vevnitř. Od roku 2008 zde hosté najdou totalní soukromí (chaloupky se pronajímají jako celek). Koneckonců, názory návštěvníků si můžete přečíst na Tripadvisoru.

dsc_1644

5d42c4c92f

dsc_1668 13245878824712 bed2e33f0b

ch-62 ch-63

img_8839

Zemianska kúria

V roce 2016 byla otevřena originální Zemianska kúria, ve které se obyvatelé Chalúpkovo můžou velice kvalitně najíst (testováno redakcí) a navíc tam firmy mohou pořádat školení, konference a teambuildingy. Více o tomto na stránkách chalupkovo.sk v sekci Kongresy.

28

dsc_5211

A co děti? Mají si kde hrát?

Hlavními návštěvníky jsou především rodiny s dětmi, a tak vyvstává otázka – budou si mít děti kde hrát? Rozhodně! K dispozici je největší dětský koutek v okolí Liptova. A navíc si budete moci jako návštěvníci Chalúpkovo užít také chvíle bez vašich ratolestí – bude totiž možné nechat si zajistit hlídání. Jestliže si tedy budete chtít zopakovat třeba líbánky nebo jednoduše odpočinout po náročném dni – budete mít prostor. Za tohle má tento areál velké plus.

dsc_3275

Wellness

Ne vždy máte chuť aktivně odpočívat a relaxovat, a tak pro vás již brzy bude k dispozici také soukromé wellness! A to už je teda hodně příjemný luxus, co myslíte? Konec přeplněným bazénům, vířivkám i saunám. Budete si tak moci užít váš pobyt bez jakýchkoli tlačenic a v soukromí.

Vizualizace wellness centra
Vizualizace wellness centra

Zpětné vazby návštěvníků různých rezortů se často vyznačují spíše negativními zkušenostmi a stížnostmi, jen málokdo dá najevo, jak spokojený byl – Chalúpkovo je však natolik kvalitní, že existuje přes 100 nadšených recenzí a každá jedna je z jiného soudku, společné však mají jedno: spokojenost a nadšení.

Tip: Jako návštěvníci Chalúpkovo jste automaticky VIP hosti a získáváte slevy na koupání, lyžování i stravování v zařízeních v okolí!

Líbí? No jak by ne! Vaši pohádkovou roubenku můžete objednat přímo na stránce www.chalupkovo.sk