Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Při pohledu na jeho kreslířské práce máte pocit, že si zobrazený předmět z papíru prostě můžete jen tak vzít. Až tak moc reálně kresby devatenáctiletého umělce vypadají.

Devatenáctiletý Sushant Sushil Rane žije v indické Bombaji a zaměřuje se na 3D kresbu. Jeho tvorba se dá zcela bez okolků označit jako hyperrealistická, neboť Raneovy zobrazované předměty jsou prakticky nerozpoznatelné od svých reálných předloh. Až na to, že jsou prostě na papíře.

Nadaný mladík se ve své tvorbě zaměřuje na kreslení obyčejných věcí denní potřeby. Na jeho skicách tak můžeme například najít žárovku, telefon, sklenici na vodu, plechovku nebo třeba smažené vejce. Sushant Sushil Rane pracuje s barevnými popisovači značky Copic a grafitovými tužkami a kresba jedné práce mu obvykle zabere jeden den.

Rane je studentem prvního ročníku bakalářského studia umění na Ramnarain Ruia College v Bombaji. A že je studentem mimořádně talentovaným, se přesvědčte na následujících snímcích.

36 37 23

3422

31 32 33 2428 29 3027 26 20 21 25 19 18 17

Zdroj: Architecture & Design

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »