Diana, naše nová Eyegirl pro tento horký letní měsíc, není jen krásná holka, ale navíc také nadaná. Jejím největším koníčkem a zároveň pracovní náplní je líčení a maskéřina, v čem je fakt dobrá a i samu sebe dokáže přetvořit do takových kreatur, že byste ji sotva poznali. U nás se ale ukazuje v celé své přirozené kráse na fotografiích, které vznikly ve spolupráci s nejlepším českým glamour fotografem Martinem Bučekem. 

Diana je navíc dvojtou Playboy girl, jelikož byly její fotografie, které vám nyní představujeme, otisknuty ve slovenském Playboyi a následně fotila i pro českou verzi tohoto známého mužského magazínu, kde se stala tváří značky Subaru. Pokud se chcete o Dianě dozvědět něco víc, zabořte svůj nos do dalších řádků.

Ahoj Diano, spolupráce s Martinem se vám opravdu povedla. Jak se ti s ním fotilo?

Focení jsem si opravdu užívala a chvilkami jsem úplně zapomínala, že stojím před objektivem. Martin dokáže vykouzlit perfektní atmosféru a už po prvních náhledech mi bylo jasné, že výsledek bude stát za to. Je to zkrátka profík a to bylo poznat už v ateliéru.

Co děláš, když zrovna nefotíš pro Playboy? 🙂

Mou hlavní náplní, zálibou i prací je líčení. Poslední dobou se práci make-up artistky věnuji opravdu naplno, a jsem strašně ráda, že se mi splnil sen snad každého z nás. Můžu totiž dělat práci, která mě opravdu baví.

Foto: Martin Buček / Playboy Czech / Playboy Slovakia

IMG_4733

Dost o práci, co dovolená? Vyrazila jsi letos někam k moři?

Bohužel se i v létě nedokážu od své práce naplno odpoutat, hlavně v červenci a sprnu jsem se téměř nezastavila. Proto jsem spíš využila skulinky ve svém programu na menší výlety po naší krásné zemi. Vždycky ráda uteču před pražským shonem a stresem někam do přírody. Větší dovolenou ale teprve chystám na podzim, až budu mít trochu více volna a prozradím jen to, že to bude velká exotika. Takže bílý písek, blankytné moře a tisíce palem nad hlavou.

A k moři vyrazíš s přítelem?

To je trochu vychytralá otázka, že? Ne, letos jsme se nakonec dohodly s kamarádkou, a obě rády utečeme na druhou stranu světa, daleko od všech chlapů a nápadníků.

Neříkej, že když tě tam nějaký osloví, pošleš ho hned do háje. Jaký chlap by měl u tebe šanci?

No jak říkám, určitě nejedu na dovolenou primárně kvůli tomu hledat si chlapa. Jde mi hlavně o relax. Celkově mám ale ráda muže, u kterých se cítím v bezpečí, takže by to neměl být žádný mamánek, ale tvrdej chlap. Důležitý je pro mě taky smysl pro humor, abych se s ním nikdy nenudila, a musí také chápat mé zaměstnání stejně jako záliby a neomezovat mě v nich. Ale kdo by nechtěl Eyegirl a Playboy holku, že? 🙂

IMG_4740 IMG_4815 IMG_4822 IMG_4832 IMG_4859 IMG_4902 IMG_4913 IMG_4917 IMG_5559 IMG_5726