Pro měsíc červenec jsme tvář našeho magazínu vybírali poněkud netradičně, a to konkrétně přes online casting na webu Tagni.se. Z řady zajímavě a opravdu dobře vypadajících holek nás nakonec nejvíce zaujala fitness nadšenkyně a „normální“ holka-nemodelka, Soňa. Jednadvacetiletá kráska pocházející z České Lípy tak měla možnost nafotit své první opravdu profesionální fotografie, a to rovnou ve spolupráci s našim dvorním fotografem Martinem Bučekem. Na parádní výsledek se můžete podívat níže. A pokud vás láká zjistit o Soně i něco víc, nezapomeňte si přečíst i rozhovor, kde se o naší nové Eyegirl dozvíte vše, co potřebujete.

Foto: Martin Buček, www.martinbucek.com

IMG_4254

Ahoj, jak se ti s Martinem fotilo?
Ahoj, focení bylo super. Martin byl strašně milý a příjemný, takže během celého focení byla skvělá, přátelská atmosféra. Jsem ráda, že jsem měla příležitost ho poznat.

Máš nějaké zkušenosti s focením nebo modelingem a lákalo by tě se tomu více věnovat v budoucnu?

Zkušenosti s tímto odvětvím mám jen malé. Čas od času jsem něco nafotila, šla přehlídku nebo se účastnila promo akcí. Klasickému modelingu bych se věnovat nemohla, vždy jsem řešila problém s výškou. Na modeling jsem příliš malá. Momentálně se věnuji fitness a posilování, takže by mě lákal fotomodeling v této oblasti, tam by už nebyla má výška žádným problémem.

IMG_4264

Máš pěknou postavu, jak o sebe pečuješ? Jaké sporty tě baví?

Děkuji za kompliment! Pravidelně 5-6 krát týdně chodím do posilovny a cvičím s činkami a na strojích silové tréninky. K cvičení neodmyslitelně patří i strava, takže mám jídelníček, který poctivě držím. Někomu to přijde možná zvláštní jíst podle pravidel, ale já to nevnímám jako nějaké omezení nebo dietu… Je to prostě životní styl. A ráda bych vzkázala touto cestou všem holkám, ať se nebojí činek a začnou zvedat váhy. Kulturistku to opravdu z žádné neudělá, zato jim klasické posilování vytvaruje a zpevní postavu!

Co studuješ a čemu by ses chtěla po škole věnovat?

Studuji v Praze na ČZU fakultu agrobiologie potravinových a přírodních zdrojů. Příští rok bych měla dokončit bakalářské studium. Ráda bych dál pokračovala na magisterský studijní program a stala se odborníkem na odpady a nakládání s nimi. Zároveň tento měsíc dokončuji trenérskou licenci a chci začít při studiu trénovat v Praze. Uvidíme, jak to půjde, ale kdo ví, třeba se pak vložím do role trenéra na plný úvazek.

IMG_4273 IMG_4279

Máš ráda dobré jídlo, umíš ale i dobře vařit?

Jídlo miluju! Takže asi není žádné překvapení, že vaření a následná konzumace mého kulinářského výtvoru je jedna z mých nejoblíbenějších aktivit! 🙂 Jak jsem už říkala, mám dané stravování, takže vařit musím umět, bez toho by to prostě nešlo. Někdo by mohl namítat, že k posilování mi stačí umět uvařit rýži s kuřetem a tím to končí. Ve skutečnosti to tak ale není, pro rodinu ráda vařím i jídla složitá na přípravu a „fitness stravování“ rozhodně není jen o kuřeti s rýží.

Čteš náš magazín? A jaké články tě nejvíce baví?

Ano čtu, miluju sekci cestování!

Tak to je skvělé! Moc děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů ve studiu i v osobním životě! A hlavně hodně hodin cestování díky našemu magazínu.

IMG_4416 IMG_4431