Léto jakoby bylo doslova spojené s pobytem v přírodě. A co teprv se spaním pod širákem? Na to jsou přece horké letní večery jako stvořené. Stáhnout se někam na klidné místečko daleko od civilizace a užít si romantickou noc v přirozeném prostředí s parádním výhledem na hvězdy a svěžím lesním vzdouškem.

Pokud se ale nechcete vzdát komfortu, příjemnou změnu přináší minimalistický hotel ve švýcarském Graubündenu, kde vás přímo v alspké horské krajině čeká jedinečný ubytovací zážitek. Neotřelý koncept pod záštitou Null Stern Hotels pozitivně překvapí každého dobrodruha, ale i náročného cestovatele. Proč nespojit luxus s autentickým zážitkem?

V 1900 metrech nad mořem mezi štíty Švýcarských Alp najdete „pokoj“ bez stěn, jenom s velikánskou postelí, dvěma nočními stolky a lampičkami. Nejde tady ale o postel a to, co máte uvnitř běžného pokoje. Jde tady o ten dech beroucí výhled, který si můžete užívat při usínání nebo ihned po ranním probuzení. Protože na co byste v tak krásném prostředí potřebovali střechu nebo stěny, že jo.

null_stern_1

V „hotelu“ nenajdete ani koupelnu, i když toaletu můžete využít deset minut chůze od své „noclehárny“. Za svou dobrdružnost ale budete odměněni sendvičem a kávou na snídani.
Jedinou nepříjemností pokoje je riziko špatného počasí. Nemůžete se tak divit, když vám pár hodin před příjezdem zruší rezervaci, protože za deště se zkrátka pokoj neprovozuje. Služeb tohoto hotelu můžete ale jinak využít kdykoliv od jara až do podzimu.

Majitelé Frank a Patrik Riklin také vtipně zvolili název hotelu, který v překladu znamená „bezhvězdičkový“. Veškerý nekomfort je ale vynahrazen špičkovými službami, což za to stojí. Již dříve otevřeli hotel v atomovém bunkru v Teufenu na severovýchodě Švýcarska.

Tak nám napište do komentářů, zda by vás noc v tomto „divokém“ hotelu lákala, nebo vám naopak nápad připadá jako hloupý.

null_stern_2

Zdroj a foto: www.wallpaper.com

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »