Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Je to prostě kříž. Protiklady se sice přitahují, ale občas se tak trochu nechápou. Že by přece jen bylo něco pravdy na tom, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše?

Muži a ženy přemýšlejí odlišně, to je už celkem známá věc. I přes dávno známé odlišnosti ale stejně dochází k malým nedorozuměním, které druhá strana stejně nikdy nepochopí. Ženy třeba nechápou, jak se může jedno pivo protáhnout až do rána, a mužům může trvat celý život, aby pochopili, proč musí mít jejich drahá polovička v botníku stovky párů bot. A mnohdy to nepochopí nikdy.

1. Desítky kabelek i párů bot

Protože každé boty jsou určeny na jinou příležitost a k nim je potřeba barevně nebo typově navíc doladit kabelku. Jedna kabelka zpravidla opravdu nestačí, stejně jako málokterá žena přežije léto s jedněmi sandály a s jedním párem balerínek. Čím více má na výběr, tím je prostě šťastnější. A i kdyby byly některé botky nenositelné, je důležité je mít alespoň jako trofej.

shoes-1033630_1920

2. Nekonečné nakupování

Ne všechny ženy, ale velká část z nich nakupováním relaxuje a uvolňuje se. A tak do obchodních center dámy nevyrážejí jen výhradně za určitým kouskem nebo předmětem, který potřebují, ale vydávají se pobavit a ulovit nečekané nové oblečení.

Na rozdíl od mužů to spoustu žen prostě baví. A tak mohou muži být tak akorát rádi, že nakupovací mánii nemusí se svými polovičkami absolvovat.

architecture-1453297_1920

3. Vysoké a nepohodlné podpatky

Protože ženy jsou ochotny se pro krásu vzdát svého komfortu. A že nošení vysokých podpatků, které vypadají sexy a vyčarují dlouhatánské nohy, je velkou obětí, je zcela nesporné. Ale pro zdůraznění ladných křivek budou ženy prostě trpět cokoliv. Jakkoliv.

dress-864107_1280

4. Plná skříň a syndrom „nemám co na sebe“

Může totiž být úplně jedno, jestli má ve skříni tři trička a jedny džíny (nepravděpodobné) nebo jestli její skříň praská ve švech pod přehršlí módních a atraktivních kousků. Při pohledu do skříně to oblečení prostě tak nějak splývá a vymyslet pěkný outfit je takřka nemožné. A tak se trápíme a vzdycháme nad nekombinovatelným šatníkem a neschopností kreativně vytvořit outfit. A nakonec stejně skončíme v obchoďáku.

Foto: Pixabay

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »