Aktualizace 11.7.2016
Casting vyhrála Gabriela Kaisrová. Velká gratulace od redakce. Uvidíme se 3.8. online a samozřejmě, u dalších skvělých akcí. Za měsíc vás čeká něco fakt velkého.

Playmate-SKODA

Nafoť svůj první Playmate pictorial včetně obálky do časopisu Playboy pro nejznámější značku v České republice, ŠKODA Auto!

IMG_2417

Aktualizace 7.7.2016 – casting skončil, děkujeme za účast. Vybrané dívky byly odeslané zástupcům ŠKODA Auto a vybraná modelka bude představena zde 10.7.2016.

Focení proběhne v rozsahu 3-7. 8. 2016 (dle počasí a dalších podmínek), bude to hlavně exteriér, sportovní tématika – sportovní verze SuperB se sportovkyní Playmate. Fotí Martin Buček a postará se o Tebe jeho tým v čele s Adélou Bělkovou.

Vybraná dívka získá:

 • titulku v časopise Playboy
 • titul Playmate časopisu Playboy
 • referenci focení pro nejlepší značky v ČR, Playboy a ŠKODA Auto
 • fotky navíc k vlastnímu užití do portfolia v hodnotě 12 000 Kč
 • honorář 10 000 CZK
 • to vše bez svlékání, na decentních sexy fotkách (téma je fitness, sport)

Chceš to být právě Ty? Tak se zapoj do našeho unikátního selfie castingu

 1. Podmínky: máš čas v týdnu kolem 5.8. na focení, jsi dívka s předpoklady pro focení do Playboye (a všeobecně pro focení) a je možno o Tobě s klidem říct, že máš fitness typ postavy – a úplně ideálně, pokud aktivně sportuješ
 2. Stáhni si aplikaci EyeMagazine.cz pro svůj iPhone nebo Android (stažení zde). Pokud ji už máš, dáváme plusové body a pokračuj dalším bodem. Aplikace není dostupná pro okrajové platformy, jako Microsoft a BlackBerry.
 3. Přes foťák EYEcam v menu aplikace udělej selfie, která tě nejlépe prezentuje, doplň email, do textu své jméno nebo přezdívku na Facebooku a odešli. Popis a návod k EYEcam najdeš zde. Pokud EYEcam v menu své aplikace nevidíš, zaktualizuj na nejnovější verzi.
 4. Casting potrvá do 7.7.2016 17:00h
 5. Přesně 8.7. vybere naše redakce 5 postupujících, které představíme šéfredaktorovi české redakce Playboy a zástupcům ŠKODA Auto.
 6. Vybraná dívka na focení bude představena 10. 7. 2016 zde

Mnoho štěstí přeje tým EYEmag 🙂