Zaměřte hledání své přítelkyně úžeji a vyberte si tu, která ráda brázdí svět!

Cestování je jednou z nejvíce vzrušujících a odměňujících věcí, které člověk může udělat. Pokud si pečlivě vybíráte, jaký by měl váš protějšek být, je na čase zařadit položku „cestovatelka“ na váš seznam. Proč?

1. Nikdy vás nebude nudit

Zcestovalé holky byly všude, chtějí všude a dost pravděpodobně se taky všude kam chtějí, i podívají. Ještě raději než cestování mají sdílení svých zážitků a tak je zaručeno, že se s ní rozhodně nebudete nudit. Ať už proto, že vám o svých dobrodružstvích bude vyprávět anebo vás vezme s sebou.

2. Ví, kdo je

Znáte ty seznamy v dámských časopisech o tom, jak „najít své pravé já“. Tyhle holky už ho dávno našly a nemusely se ani tolik snažit, stačilo vyrazit na cesty. Protože právě cestováním zjistíte, kdo doopravdy jste, a cestovatelky to ví moc dobře. Nejsou pochybovačné a čiší zdravým sebevědomím.

cestovat

3. Jde do všeho

Cestovatelky jsou připravené na všechno. Čím více vzrušující a novější zkušenost, tím lépe. Nečekejte znuděné obličeje a otrávenou náladu, tyhle holky jdou do všeho po hlavě.

4. Je spontánní

Jedna z nejlepších věcí na cestování je fakt, že cestovatel může být absolutně spontánní. Můžete tak čekat, že o víkendu poletíte na Mallorcu, protože vaše přítelkyně vychytala levné letenky a přece nebude sedět doma. Cestovatelky jdou odbornice na last minute rozhodování, což znamená, že vás čeká dvakrát tolik zábavy.

5. Je nezávislá

Procestovala svět a naučila se díky tomu spoléhat sama na sebe. Holky, které cestují, rozhodně nepatří k těm, které by na svých partnerech visely a vyžadovaly neustálou pozornost. Cestování je naučilo, že nezávislost je jediným způsobem, jak být opravdu šťastný a svobodný při svých dobrodružstvích a v životě.

cestovatel1

6. Je chytrá

Nezáleží na tom, kolik škol vystudovala. Poznala totiž svět. Není možné, že by někdo dlouhodobě cestoval, a byl to hloupý člověk. Není zmatkařka a všechno si vždy pořádně promyslí. Cestování se sice může zdát jako jedna velká dovolená, přichází s ním ale i spousta dřiny a plánování, na které člověk musí být chytrý.

7. Je aktivní

Nikdo, kdo hodně cestuje, není gaučový povaleč. Cestovatelka chce pořád něco dělat, ať už to je jízda na kole, túra, plavání anebo jen procházka po okolí. Je vždy připravena vyrazit. Ujistěte se, že jí stačíte!

cestovatel

8. Zbožňuje zkoušení nových věcí

Cestování je o poznávání nových míst, kultur, jídel a dobrodružství. Je proto jasné, že cestovatelka si vybudovala závislost na zkoušení stále něčeho nového. Znamená to taky, že i vy budete pořád zkoušet nové věci, tak se na to připravte.

9. Je zdvořilá

Aby člověk mohl komunikovat v cizích zemích a se všemi lidmi, které při cestování pozná, musí být zdvořilý. Dívka, která cestuje, ví, jak vyjádřit to, co chce, a umí to říct hezky.

cestovatel2

10. Nikdy nebude chtít přestat cestovat

Hlavní důvod, proč chodit s cestovatelkou? Přece, že můžete pořád cestovat s ní! Není nad to cestovat s vaší drahou polovičkou a zkušenosti, které při tom získáte, jen posílí váš vztah. Nehledě na to, cestovatelka vždy ví, co dělá a můžete se tak těšit na skvělou jízdu životem.

Zdroj: Lifehack, Pixabay