Pro vás, příznivce i odpůrce mého blogu, pro všechny, kteří by rádi uchopili oblékání svých malých i velkých milovaných jinak, progresivně, nově, avšak nezbývá vám dostatek času, invence či entusiasmu, jsem připravena vyjít vám vstříc a být „k ruce“.

My dospělí máme své stylisty, kupodivu jsou to často i muži, do jejichž rukou vkládáme důvěru a víru, že nás svým odborným okem správně prohlédnou a následně na naši garderobu dohlédnou, aby z nás udělali na určité příležitosti bytosti jěště krásnější či něčím odlišným zajímavější. Někteří z nás, mají dokonce stylisty na denní oblékání a jsou ochotni platit nemalé částky za to, aby se cítili každý den pohodlně, dobře vyladěni ve svých outfitech.

IMG_5072

Jelikož mojí parketou jsou dětičky, nabízím služby právě těm nejmladším členům rodinných klanů. Jistě neplánujeme ke svému zahradníkovi, kuchařce, řidiči, chůvě a služce najmout jěště dětského stylistu na plný úvazek. To bychom přišli nejpíš „na buben“.

Ovšem propustíme-li všechny domácí pomocníky a zůstaneme nohama na zemi, budeme sami „pět v jednom“, můžeme si dovolit občas věnovat svůj čas sami sobě a drobné starosti nechat na jiných, na službách druhých pro nás.

IMG_5061

A tím zrušit i pobíhání po dětských obchodech, přesvědčování dětí o našem dobrém úmyslu, o tom, že uzrál čas vyměnit botky malé za větší, či jen zimní za jarní, že jejich dlouhé nožičky a ručičky trčí z krátkých kalhot a rukávů a že je nutné obsah jejich skříně provětrat, doladit, oblečky poladit.

Mnohdy různé módní značky skýtají překvapení ve formě velikosti a tvaru, stejně označená velikost v různých obchodech znamená několika centimetrové rozdíly. Takže ne vždy se dá řídit pouze indícií velikosti či věku.

IMG_3457

Je třeba dítě táhnout s sebou nebo přitáhnout obchod za dítětem. Někoho to baví, někoho to frustruje. Pro tu druhou kategorii rodičů jsem tady já, se svým zápalem pro věc, se svou vášní pro „dětský tunning“. Nabízím své služby již pár let pro své blízké přátelé, proč tedy nerozšířit hranice svého působení o krok dále a převzít tak vaše povinnosti z části na svá bedra?

IMG_4782

Pro ty, kteří se nebojí změny, mají konkrétní představu či jen zatím tápou v mlze, je tady Gejša. Neváhejte vyslovit svá „dětská“ přání či představy. Těším se na naše virtuální setkání!

[contact-form-7 404 "Not Found"]