Pro tento měsíc jsme se rozhodli vybrat dívku, která pochází z prostředí divokých a nespoutaných hor. A to doslova. Třiadvacetiletá Irena se totiž narodila v Orlických horách, takže určitou živočišnost a temperament v sobě nezapře. Zároveň jí nedělá problém se odvázat a prozradit na sebe věci, které by si většina nechala pro sebe. Poznejte pikantnosti ze života naší dubnové EYEgirl a zároveň se pokochejte pohledem na úžasné fotografie, které vytvořili spolu s našim dvorním fotografem, Martinem Bučekem. 

Foto: Martin Buček, www.martinbucek.com /www.fotoprotebe.com
Mejkap: Lucie Petrová

IMG_4539

Ahoj, můžeš se prosím  představit našim čtenářům?

Ahoj, jmenuji se Irena, původně pocházím z krásného prostředí Orlických hor, ale už pět let žiju v Praze. Pracuji jako recepční a občas si svůj pracovní život zpestřím i jako hosteska. Jsem noční tvor, takže miluji party, spánek, vaření a zvířata. Rodina a přátelé určitě nesmí chybět a samozřejmě mě baví i focení, což je jeden z mých velkých koníčků.

IMG_4618

Snímky pro Eyemag jste fotili v nákupní kabince… Nakupuješ ráda?

Ano, fotili a bylo to skvělé! Poznala jsem zase něco jiného a nápaditého. Miluji, když je pro člověka focení hlavně zábava, a přesně takové focení s Martinem bylo. Co se týká nákupů, tak nakupuji moc ráda. Jsem zkrátka typická ženská. Někdy mám období, kdy bych nakupovala klidně každý den 🙂

Na jakém nejzvláštnějším místě si kdy fotila?

Bude to znít asi trošku divně, ale bylo to na WC. Bylo to spontální rozhodnutí s jedním mým dobrým kamarádem na party, ale byla to sranda a to je při focení myslím také důležité.

IMG_4631

A jaký je tvůj nejpeprnější zážitek z kabinky?

Určitě u této otázky čekáte nějaké sprosťárny! Ale to vás zklamu. Můj nejpeprnější zážitek byl asi ten, když jsem omylem vlezla do kabinky nějakému polonahému klukovi. Naštěstí ale bylo na co koukat 🙂

IMG_4562

Jaký chlap tě zaujme na první pohled?

Upřímně? Na první pohled mě na mužích zaujme asi postava a obličej, ale to je právě jen ten první pohled. Potom je důležité i jestli má něco v hlavě, to je věc druhá.

IMG_4647

A s jakým chlapem si dokážeš představit celý život?

Pro mě je hodně důležité, abychom měli společné zájmy. A pak taky smysl pro humor. Samozřejmě podstatné je i to, abych věděla, že se na něj můžu vždy spolehnout a on zase na mě. Musím vědět, že mě má rád. Také nepopírám význam toho, abychom si vyhovovali po sexuální stránce. A kdyby navíc uměl i vařit, tak je to pro mě ideální muž.

IMG_4552

Závěrem, jaké nejzajímavější místo si kdy navštívila a dodnes ti utkvělo v paměti?

Bylo to v Irsku. Už si přesně nevzpomenu na název toho místa, protože je to už docela dávno, ale bylo to naprosto úžasné. Nezničená příroda, naprostý ráj, prostě úplně jiný svět. Tak na to místo vzpomínám ráda.

IMG_4577

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »