Irsko je úžasná země. A to nejenom díky nesčetnému množství zálivů, ostrůvků, údolí a útesů. Patří k němu i unikátní historie, kultura a mytologie. Krásné fotografie ukazují, proč stojí za to navštívit tuto zemi.

Každý hrad, větrný mlýn či obyčejná cestička mají svou vlastní legendu, která se předává z generace na generaci. Vypadá to, že přírodní terén zeleného ostrova byl vytvořen přímo pro milovníky samoty. Nepříznivé počasí, silné větry i během léta, opuštěné útesy a divočina orámovaná rebelskými vlnami Atlantického oceánu drží davy turistů daleko.

Užijte si nádhernou přírodu a zajímavou historii s pintou Guinessu v ruce a zaposlouchejte se do tradiční irské hudby.

AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-01 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-02 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-03 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-04 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-05 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-06 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-07 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-08 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-09 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-10 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-11 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-12 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-13 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-14 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-15 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-16 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-17 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-18 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-19

Zdroj: Architecture and Design