Ti šťastnější z nás, kterým bylo dopřáno mít sestru nebo bratra, vědí, jak úžasné je mít takhle blízkého životního parťáka, na něhož se můžete spolehnout.

Nejde jen o parťáctví, dětství a vyrůstání, jde o to, že v sourozenci máme vždycky po ruce blízkého člověka, s nímž třeba můžeme sdílet tajemství. Nebo někoho, komu se můžeme bezpečně svěřit nebo si postěžovat, když nám není nejlíp. Sourozenecký vztah je totiž víc než jen láska.

Podívejte se s námi na dvacet úžasných a výstižných fotografií, které ukazují, jak skvělé je mít sourozence. I když se s nimi hádáme a jsou občas nesnesitelní, jsou sourozenci přece jenom k nezaplacení!

AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-01 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-02 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-03 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-04 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-06 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-07 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-08 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-09 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-11 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-12 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-13 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-14 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-16 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-17 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-18 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-19 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-05 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-10 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-15 AD-Wonderful-Pictures-Showing-The-Joy-Of-Having-Siblings-20

Zdroj: Architecture and Design