Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Ženy, slečny! Milujete rychlou jízdu, ale zároveň chcete být na motorce stále za sexy kočky? Chcete si připadat jako skutečné superhrdinky? Chete potěšit svou partnerku, motorkářku? Tak to si musíte pořídit tuto úžasnou helmu, která ohromila svět a přišla k nám z Ruska od společnosti Nitrinos motostudio. Zakoupit ji lze hned ve dvanácti různých designech, takže si každá šelma určitě vybere. Připravte si 495 až 590 dolarů. Tak co jdete do toho?

cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-2 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-14 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-9 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-28 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-25 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-11 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-19 cat-helmets-motorcycle-neko-nitrinos-motostudio-30

Zdroj: boredpanda.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »