Vkus má každý jiný. Podívejte se, kdo podle Business Insider patří k nejstylovějším mužům světa.

Kdo se obléká lépe? A kdo o tom rozhoduje? Když se to vezme, styl je o tom, že zvládnete půl na půl základy oblékání a své osobní preference. Přesně podle toho vybíral Business Insider stylové slavné muže z celého světa. Zaměřili se i to, jak jim oblečení padne a jak se o sebe starají.

15. Michael B. Jordan

15-michael-b-jordan

Od vydání loňského filmu 2015 se z červeného koberce netrhl a předváděl skvělý osobní styl a vkus. Je přirozený, alespoň natolik, že si v žebříčku zasloužil patnácté místo.

14. Cam Newton

14-cam-newton

Není překvapením, že nejvíc stylový muž NFL to dotáhl až na tento list. Umístění si zasloužil díky zajímavému pojetí módy s častým odhalením kotníků a odvážnými vzory bot.

13. Ryan Gosling

13-ryan-gosling

Cože? Hvězda Ryan Gosling jen na třináctce? Ano, nejchtěnější muž světa to výše nedotáhl. To ale neznamená, že by neměl styl. Business Insider si cení zejména toho, jak nosí košile bez kravaty a dokáže vyrazit dech i ve svršku, který se nedá nazvat jinak, než pyžamové triko.

12. Kit Harington

12-kit-harington

Můžeme se rozplývat nad tím, jak dobře vypadá Kit Harington v obleku anebo jak dokáže nadchnout v ležérním stylu. Ale upřímně, umístění si vysloužil hlavně díky svým vlasům.

11. Lucky Blue Smith

11-lucky-blue-smith

Sedmnáctiletý model si užívá svých patnáct minut slávy. Během raketové kariéry loni pracoval pro značky jako Tom Ford, Versace, ale i H&M nebo Gap. Naučil se ve světě slávy chodit a Business Insider mu za platinovou barvu vlasů přisuzuje jedenáctou příčku.

10. LeBron James

10-lebron-james

Hráči NBA jsou, kromě toho, že vysocí, tak také velice styloví. Jak se tedy někomu podaří vybočovat z řady? Někdo takový musí být LeBron James. Obdivuhodný je jeho způsob oblékání i při obrovské výšce. Vysloužil si díky tomu desátou příčku.

9. Rami Malek

9-rami-malek

Pravděpodobně ho neznáte podle jména, ale tvář vám je povědomá. „Mr. Robot“ byl Business Insiderem dokonce jmenován nejlépe oblečeným mužem na Zlatých Glóbech. Jeho obliba formálního oblečení mu tak zajistila slušné deváté místo.

8. David Beckham

8-david-beckham

David Beckham je nejen celosvětově uznávaným fotbalistou, ale také módní ikonou. Není divu, vše co nosí, vypadá, jako by to bylo ušito přímo pro jeho tělo. Objevil se v nesčetném množství reklam a pózoval na titulních stranách všech stylových časopisů. Davidův syn Brooklyn jde v jeho šlépějích, nedávno byl jmenován jedním z nejvíce stylových mužů světa podle GQ UK.

7. Jeff Goldblum

7-jeff-goldblum

Jeff Goldblum zraje jako víno. Se svým věkem, 63 let, nebojuje, ale naopak představuje to nejlepší, co může. Úzké kravaty, perfektně padnoucí obleky a mladistvý vzhled, to vše bez očividného předvádění, takže Goldblum nevypadá jako někdo, kým není. Sedmou příčku získává zaslouženě.

6. Nick Wooster

6-nick-wooster

Ikona street-stylu víří vody módního světa několik posledních let. Má šedé vlasy, tetování a nosí Crocsy, boří všechna módní pravidla a přitom se mu vždy podaří vypadat skvěle. Business Insider oceňuje, jak Wooster kombinuje fajnový vzhled se svými tetováními. Jeho vliv mu vybojoval šesté místo.

5. Kanye West

5-kanye-west

Myslet si o něm můžete svoje, styl ale Kanyemu nikdo neupře. Zpěvák ví, co mu sluší, a nedbalost, s jakou módní kusy nosí, mu vysluhuje krásnou pátou příčku.

4. Daniel Craig

4-daniel-craig

Než se z něj stal James Bond, nosil slavný herec vytahaná trička a tatínkovské džíny. Od své průlomové role se ale vše změnilo a Daniel Craig si vzal něco z Bonda i do svého osobního života. Dobře pro něj, získává čtvrté místo.

3. Tom Ford

3-tom-ford

Tom Ford je synonymem stylového muže. Návrhář se proslavil svou orientací na detail, ať už se jedná o typické brýle anebo skvěle padnoucí obleky. Bronzovou příčku získává s přehledem.

2. Harry Styles

2-harry-styles

Styl úspěšného zpěváka se dá popsat jedním slovem – sebevědomí. Odvážné designerské kousky nosí lépe než kdokoliv na přehlídkových molech. Díky tomu získává skvělé druhé místo.

1. Eddie Redmayne

1-eddie-redmayne

V dnešním světě neexistuje muž, který by nosil obleky lépe, než Eddie Redmayne. Čtyřiatřicetiletý bývalý model nosí obleky takovým způsobem, že vás nejen napadá, jestli byly ušity pro něj, ale zda se náhodou nejedná o jeho druhou kůži. Eddie Redmayne se díky tomu stává momentálně nejstylovějším mužem světa.

Zdroj: Business Insider