Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Slavné malby v miniaturách. To je název projektu ruského umělce Salavata Fidaie, který se rozhodl takto vzdát hold jednomu z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších malířů vůbec, Vincentu Van Goghovi. Salavata přetváří jeho malby na miniatury, které pak umisťuje třeba na zápalky. Je přitom dech beroucí, jak dokáže Rus dokonale Van Goghovu práci reprodukovat. Vidět můžeme třeba obrazy Pokoj, Autoportrét nebo Terasu kavárny v noci.

Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes2 Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes3 Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes5 Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes1 Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes4 Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes6 Van-Goghs-paintings-still-look-amazing-on-tiny-matchboxes7

Zdroj a foto: lostateminor.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »