EYEmag má dle demografických statistik celkem dobře inteligenčně vybavenou čtenářskou základnu, ale i ta si zaslouží vědět, co se čte jinde. Máme právo vědět, co čte a čím žije národ na jiných, takzvaných bulvárních médiích, proto je tady náš nový Weekly Editors’s Picks.

Co nás tedy zaujalo: Dle českých médií se za uplynulý týden staly dvě mainstreamové události, a to útok radikálů v Bruselu a odlet hrdinné Dominiky Myslivcové do Emirátů. Jako vedlejší kauzy figurují dieta Charlotty Štikové a transkoidní Eliška Bučková. Čtěte, je to zase nápor na naše mozkové buňky.

Samozvaná česká Barbie Dominika Myslivcová, o které nevíme, co dělá, ale je celá růžová a umí cucat banán jako pornoherečka, prý přes hrozby teroristů odletěla do SAE. Vyšel o tom celý článek na Extra.cz, i s epickými popisky k fotkám. Možná to jejich čtenáři nevědí, ale SAE jsou bezpečná země, a tedy s tou odvahou to není až takové drama. Ale tam (v bulváru), jak víme, stačí málo, aby bylo drama. Reálně šlo o to pochlubit se, že Domča má prachy na cestování v business class a že zatímco my tady dřeme a prší na nás, ona se bude opékat pod palmami. Do růžova, jak jinak.

Dominice ke cti slouží, že čte správný časopis, to jest náš spolupracující Playboy.

12871439_840494472744169_2227488499688140249_n

Článek: http://www.extra.cz/barbie-dominika-myslivcova-se-teroristu-neboji-co-jim-tahle-milovnice-luxusu-vzkazala

Abyste si užili tuto vzácnost i téměř naživo, Dominika připravila pro své fandy video, které je určené pro široké spektrum lidí, s IQ od čivavy výše.

Je to k nevíře, ale tato videa zhlédne za pár hodin několik tisíc lidí. To pak celkem vysvětluje výsledky voleb a jiné věci, kterých jsme tady svědky.

A pokud vás to nenapadne, tak webík s názvem VIPbulvár přinesl šokující informaci, že Domča si tento pobyt asi za 200 tisíc neplatí sama! To je jako když se v House Hunters na Travel Channel překvapená blondýna zamyslí: „1250 dolarů za nájem tohoto domu je ale víc než 900, které jsem původně zamýšlela dát?“ – A vypulí u toho oči jako když čivava provádí velkou potřebu.

Čauky mňauky, asi stačilo, pojďme dál.

Další úlet se povedl, když v článku o největších českých transkách – rozuměj celebritách, které se vyznačují velkou hmotností botoxu a jiných umělin ve svém těle – se objevila i Eliška Bučková. Tak my si zde v redakci myslíme, že kdokoli, ale Eliška určitě ne. To je velký krok vedle.

12645129_10153815636654019_5487106789364014386_n

http://www.extra.cz/4-nejvic-vyumelkovane-holky-ceskeho-soubyznysu-ktere-vypadaji-spis-jak-travestite-proc-se-tak-zohyzdily

Naopak, občas se bulváru povede kritika na pravém místě. Nic proti Charlotte Štikové, ať si dělá, co chce, a váží, kolik chce, opravdu. Ale jen do chvíle, když z toho dělá byznys a je kvůli tomu vláčeno jméno našeho spolupracujícího časopisu kanály (pardon bulvárem). Děvče dostalo osobního trenéra, prý iPhone a volání zdarma, pravidelnou rentu (!) a zhubla – ano, dle očekávání, ani dekagram. Takže někomu se platí za to, aby jediný úkol, který v životě má, nesplnil, navíc o tom musíme chtě nechtě číst ze všech stran a ve výsledku je to jen další bulvární bublina.

A ve finále máme ještě prý mít veselé Velikonoce – wtf??

7f70ba8-104781-vess-650x0-shrink

http://www.extra.cz/to-mysli-vazne-sestra-ornelly-ukazala-obri-zadek-a-poprala-lidem-vesele-velikonoce

Je to k nevíře, ale bulvár asi omylem občas sáhne i po kvalitě. A v oblasti fotografie a fotografů to je k nevíře hned dvakrát, protože tam se jinak zásadně vytahuje jen střední kategorie, která neváhá fotit tuto zvláštní kategorii, nazvanou v našem jiném článku české kelebrity.

12033129_983756728328209_5802550447741386613_n

Lukáš Dvořák je bezesporu top klasa a je to veliká potěcha pro oko v tom moři, sledujte:

http://www.super.cz/418080-cernobila-dokonalost-desitka-nejkrasnejsich-cesek-letosniho-roku-v-barve-sachovnice.html

A když už jsme u chválení, Super se vytáhnul s Veronikou Vařekovou. Jak správně píšou, naši topmodelku u nás moc neznáme, protože kdo opravdu něco dokázal v zahraničí, tak to tu moc nefrčí, my máme naše růžové celebrity, za modelky považujeme třeba Agátu Hanychovou a to nám k nakrmení našeho mozkového potenciálu bohatě stačí.

3960-500w

http://www.super.cz/417014-jedna-z-nejuspesnejsich-domacich-topmodelek-konecne-v-cechach-veronika-varekova-oslnovala-svou-krasou.html

Myslíme, že na jeden týden stačilo. Mějte se a za týden zase – a přežijte ho přes bulvár a tyto ataky ve zdraví.

Foto: Facebook