Které znamení nezná slovo stud? Kdo si naopak zaslouží titul sexuální bohyně?

Beranku sex baví, v erotických hrátkách je vášnivá, aktivní a vynalézavá. Ráda zkouší nové věci, nebrání se ani sexu na veřejnosti. Žena v Beranu je v posteli dominantní, muže chce mít pod sebou, touží ho ovládat. Myslí spíše na sebe. Na dlouhé předehry si nepotrpí, než se nadějete, máte kalhoty dole.

Žena v Býku sex miluje a vyžaduje ho často, je-li zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování, je romantická a neuvěřitelně smyslná. Umělkyně ve svádění. Tělo partnera s oblibou zkoumá jazykem. Nesnáší drsný sex a nerada experimentuje. Milostná hra s Býčicí dovede muži vyrazit dech. Náročná milenka.

uvodni_obr

Na Blíženkyni platí dlouhé předehry a erotické hry, milování si chce naplno užít, nevadí jí ani rychlovka. Ráda mění polohy, je nápaditá, všechno musí vyzkoušet. Muže dokáže při sexu šokovat, je plná překvapení. Něžná i dračice. Ženy narozené v Blížencích mívají sklon k bisexualitě, některé i k sadismu.

Žena ve znamení Raka je jemná a citlivá, miluje mazlení a neustálé dotyky. Hrubost ji odpuzuje, má strach z brutality, v představách se jí však zabývá. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro muže cokoliv. Mistrovsky mu to umí udělat rukou. Račice nejradši leží pod ním, v extázi křičí rozkoší a při orgasmu pláče.

Lvice sex zbožňuje. Není snadné ji uspokojit, sebevědomá a dominantní je i v posteli. Přítulná kočka i šelma. Má ráda něžné komplimenty, ale i trošku tvrdosti, surovost odmítá. Vzrušuje ji představa přistižení při sexu. Pro ženu ve Lvu je orgasmus důležitý, umí dát najevo, na co má chuť. Výstřední praktiky nevyhledává.

06

Žena narozená v Panně potřebuje procítěné předehry, něhu a romantiku. Experimenty ani erotické pomůcky ji nelákají. Partnerovi v lecčems vyhoví, těší ji činit ho šťastným, vytyčí mu však přesnou hranici. Uspokojí se při misionářské poloze, vyhovuje jí i pozice 69. Některé Panny si dopřávají sex ve třech.

Váha vnímá sex jako umění. Vyžaduje dlouhou předehru, dokonalé prostředí a lichotky. Nespěchá, milování si chce vychutnat. V posteli je hravá a nápaditá, nelze jí upřít smysl pro dramatičnost. Když se jí zmocní touha, dává to znát. Ženy ve znamení Vah vzrušují erotické masáže a penis mezi ňadry.

Žena ve Štíru miluje živočišný sex. Požitkářka bez zábran. Jako milenka bývá náročná, od partnera očekává sexuální výdrž. Je aktivní a vášnivá, rozpálí vás už svými slovy. Na sex se Štírkou nikdy nezapomenete. Dělá ji šťastnou, když muž sténá rozkoší. Bohyně orálního sexu. Nezřídka okusí i lesbickou lásku.

Střelkyni sex baví, s oblibou zkouší nové věci, nesnáší stereotyp. Vydává se na lov, aby uspokojila své choutky. Jde rovnou na věc, v předehře se příliš nevyžívá. V posteli nezná stud, za každou cenu chce dosáhnout orgasmu. Žena narozená ve Střelci se ráda miluje v přírodě. Inklinuje ke skupinovému sexu.

handsome young muscular man with two women in bedroom

Žena v Kozorohu má ráda dlouhý sex a časté milování. Bez předehry se klidně obejde, romantika jí nic neříká. Je vášnivá a přístupná všemu, co dosud neznala, pokud ji to tedy těší. Má ráda orální sex a několik orgasmů za sebou. Je-li náležitě vzrušená, snese i tvrdší způsob milování, nebrání se poutům.

Vodnářka hledá něhu a porozumění, lásku si mnohdy idealizuje. Je obdařena hravou fantazií, užívá si nové polohy a sex na netradičních místech. Žena ve znamení Vodnáře miluje předehry, neustále vymýšlí, jak by mohla partnera vzrušovat, drsnější praktiky odmítá. Problém jí nedělá ani sex se ženou.

Pro ženu v Rybách je souznění duší přednější než fyzický akt. Vychutnává si předehry a zbožňuje orální sex. Ráda zkouší erotické pomůcky, baví ji experimentovat. Je poddajná, v posteli se snaží vyjít partnerovi maximálně vstříc. Herečka. Křičí a sténá, je přesvědčená, že to stupňuje mužovo vzrušení.

Za článek děkujeme české edici časopisu PLAYBOY, který měsíčně přináší fotky krásných holek, ale také výborné články ke čtení.