Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Které znamení nezná slovo stud? Kdo si naopak zaslouží titul sexuální bohyně?

Beranku sex baví, v erotických hrátkách je vášnivá, aktivní a vynalézavá. Ráda zkouší nové věci, nebrání se ani sexu na veřejnosti. Žena v Beranu je v posteli dominantní, muže chce mít pod sebou, touží ho ovládat. Myslí spíše na sebe. Na dlouhé předehry si nepotrpí, než se nadějete, máte kalhoty dole.

Žena v Býku sex miluje a vyžaduje ho často, je-li zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování, je romantická a neuvěřitelně smyslná. Umělkyně ve svádění. Tělo partnera s oblibou zkoumá jazykem. Nesnáší drsný sex a nerada experimentuje. Milostná hra s Býčicí dovede muži vyrazit dech. Náročná milenka.

uvodni_obr

Na Blíženkyni platí dlouhé předehry a erotické hry, milování si chce naplno užít, nevadí jí ani rychlovka. Ráda mění polohy, je nápaditá, všechno musí vyzkoušet. Muže dokáže při sexu šokovat, je plná překvapení. Něžná i dračice. Ženy narozené v Blížencích mívají sklon k bisexualitě, některé i k sadismu.

Žena ve znamení Raka je jemná a citlivá, miluje mazlení a neustálé dotyky. Hrubost ji odpuzuje, má strach z brutality, v představách se jí však zabývá. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro muže cokoliv. Mistrovsky mu to umí udělat rukou. Račice nejradši leží pod ním, v extázi křičí rozkoší a při orgasmu pláče.

Lvice sex zbožňuje. Není snadné ji uspokojit, sebevědomá a dominantní je i v posteli. Přítulná kočka i šelma. Má ráda něžné komplimenty, ale i trošku tvrdosti, surovost odmítá. Vzrušuje ji představa přistižení při sexu. Pro ženu ve Lvu je orgasmus důležitý, umí dát najevo, na co má chuť. Výstřední praktiky nevyhledává.

06

Žena narozená v Panně potřebuje procítěné předehry, něhu a romantiku. Experimenty ani erotické pomůcky ji nelákají. Partnerovi v lecčems vyhoví, těší ji činit ho šťastným, vytyčí mu však přesnou hranici. Uspokojí se při misionářské poloze, vyhovuje jí i pozice 69. Některé Panny si dopřávají sex ve třech.

Váha vnímá sex jako umění. Vyžaduje dlouhou předehru, dokonalé prostředí a lichotky. Nespěchá, milování si chce vychutnat. V posteli je hravá a nápaditá, nelze jí upřít smysl pro dramatičnost. Když se jí zmocní touha, dává to znát. Ženy ve znamení Vah vzrušují erotické masáže a penis mezi ňadry.

Žena ve Štíru miluje živočišný sex. Požitkářka bez zábran. Jako milenka bývá náročná, od partnera očekává sexuální výdrž. Je aktivní a vášnivá, rozpálí vás už svými slovy. Na sex se Štírkou nikdy nezapomenete. Dělá ji šťastnou, když muž sténá rozkoší. Bohyně orálního sexu. Nezřídka okusí i lesbickou lásku.

Střelkyni sex baví, s oblibou zkouší nové věci, nesnáší stereotyp. Vydává se na lov, aby uspokojila své choutky. Jde rovnou na věc, v předehře se příliš nevyžívá. V posteli nezná stud, za každou cenu chce dosáhnout orgasmu. Žena narozená ve Střelci se ráda miluje v přírodě. Inklinuje ke skupinovému sexu.

handsome young muscular man with two women in bedroom

Žena v Kozorohu má ráda dlouhý sex a časté milování. Bez předehry se klidně obejde, romantika jí nic neříká. Je vášnivá a přístupná všemu, co dosud neznala, pokud ji to tedy těší. Má ráda orální sex a několik orgasmů za sebou. Je-li náležitě vzrušená, snese i tvrdší způsob milování, nebrání se poutům.

Vodnářka hledá něhu a porozumění, lásku si mnohdy idealizuje. Je obdařena hravou fantazií, užívá si nové polohy a sex na netradičních místech. Žena ve znamení Vodnáře miluje předehry, neustále vymýšlí, jak by mohla partnera vzrušovat, drsnější praktiky odmítá. Problém jí nedělá ani sex se ženou.

Pro ženu v Rybách je souznění duší přednější než fyzický akt. Vychutnává si předehry a zbožňuje orální sex. Ráda zkouší erotické pomůcky, baví ji experimentovat. Je poddajná, v posteli se snaží vyjít partnerovi maximálně vstříc. Herečka. Křičí a sténá, je přesvědčená, že to stupňuje mužovo vzrušení.

Za článek děkujeme české edici časopisu PLAYBOY, který měsíčně přináší fotky krásných holek, ale také výborné články ke čtení.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »