Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Muži, mám pro vás dobrou, ale i několik špatných zpráv. Tou dobrou zprávou je, že většina žen sex miluje. Tou špatnou je, že podle průzkumu na webu momlogic.com by si 25 % žen raději užívalo bublinkovou koupel, než aby si to s vámi rozdaly. 

Zvláštní, ale možná pravdivé. My se ale tentokrát podíváme přímo na ten sex a prozradíme vám, co se ženám nelíbí, když muži v sexu dělají.

Zapomínáte být gentleman

Ženy si nepamatují jenom orgasmus, ke kterému díky vám došly, ale pamatují si také vaše schopnosti jim naslouchat, být kreativní, postrat se o ně i po akci nebo se ptát, zda jim je to příjemné předtím, než jim budete někam zavádět nějaké cizí předměty. A nezapomeňte na předehru. Jasně, nemusí být při rychlovce v kuchyni, ale ženy jinak předehru mají nejen rády, ale navíc ji i potřebují. Trvá jim zkrátka déle, než se vzruší.

couple-sex

Ohromujete jen v posteli

Ženy milují sex, ale neustále dokola si ho užívat jen v ložnici a posteli může být trošku stereotypní. Nebojte se a přepadněte svou drahou polovičku kdekoliv v bytě.

Nevěnujete jí komplimenty

Ženy to možná stále nedokážou pochopit a příliš se stresují, ale muže opravdu při sexu nezajímají jejich nedostatky, špíčky navíc a kdo ví co ještě. Pokud je i vaše partnerka trošku zakomplexovaná, zahrnujte ji neustále různými komplimenty, aby se dokázala uvolnit a sex si opravdu užít.

Nevnímáte její „rozvrh“

Pokud budete sledovat cyklus své sexuální partnerky, bude vám velmi rychle jasné, kdy na sex opravdu náladu nemá, kdy ho prostě mít nemůže a kdy naopak po vás půjde jako blázen. Ženám stačí trochu víc naslouchat a máte hned vyhráno. To ale samozřejmě platí v trvalějších vztazích. Ženské, co jste sbalil v klubu, se asi na její cyklus raději neptejte…

Stěžujete si, ale nenecháte ji ujmout se dominantní role

Jak zjistit, zda je žena v posteli dračice? Určitě ne tím, že si budete stěžovat nebo ji budete k něčemu přemlouvat. To by mohlo mít spíš opačný efekt. Naopak navrhněte ženě řídit celou akci a uvidíte, jak se rozvášní. Když bude vědět, že o všem rozhoduje ona, nebude se cítit svázaná a dovolí si i divočejší pozice a scény.sexy-couple-3

Stěžujete si a myslíte si, že tak dostanete víc

Tak to je úplná blbost, viz bod výše. Čím víc si stěžujete nebo ženu do něčeho tlačíte, tím víc ji odrazujete. Možná si přejete mít víc sexu, ale pravděpodobně za tím něco bude, když vaše partnerka s vaším názorem nesouhlasí. Možná je utahaná z práce, z péče o děti a o domov, nebo se prostě necítí dobře. Zeptejte se jí, s čím jí můžete pomoci a zkuste navodit sexy atmosféru. Když bude žena uvolněná, třeba po horké koupeli, určitě bude mít na sex lepší náladu a větší chuť.

Překvapujete, ale až moc netradičně

Jasně, je skvělý nápad překvapit svou partnerku. Čímkoliv od dobré večeře přes společné sledování porna až po příjemnou masáž. Nesnažte se ale příliš a prvně promyslete, co se jí bude skutečně líbit. Protože pokud je něčeho moc nebo to působí tak trochu divně, ženu to může opět spíše odradit.

 

Zdroj: urbasm.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »