Reportáž přepsána a zrekonstruována na základě útržků zpráv od naší americké dopisovatelky, která psala na afterparty po afterparty na záchodě se sprchou. Je ještě navíc výborná fotografka, takže máme celých 5 rozmazaných fotek.

Organizace překvapivě děsná. Nejprve dostáváte tajné informace, kam se dostavit, které nemůžete nikomu říct. Na místě jsou na parkovišti stoly s hosteskama, které vyřizují vstup. Celé je to zbytečné, komplikované a ve finále nedostanete stejně správnou „pásku“, jak se ukáže dále.

IMG-20160216-WA0036

Páska je tedy spíše blacklight razítko, co je sice super, že člověk není druhý den orazítkovanej jak po party v Horní Bečvě, ale zas si nemůže zkontrolovat, zda ho opravdu má a už vůůůbec dát si foto na Instagram, že jo.

Pak se stane, že u toho nejvíc VIP stanu, že vás tam nepustí, protože nemáte správný access level. To naštěstí celkem rychle vyřešil pán na vstupu, co dělal něco jako concierge servis.

IMG-20160216-WA0037

Nic proti starším pánům o holi, s kterýma kráčí vysoké ruské modelky – ale tady je ta koncentrace opravdu neskutečná. Až to vypadá spíše jako Grammy afterparty na sraz bohatých sedmdesátníků se zlatýma holema a ruskýma modelkama. Celkově je to zajímavý mix lidí, co se týče věku a vzhledu.

Na záchodě potkáte ženu, co tam má vlastní TV show, ale jelikož TV shows nekoukáte, tak nevíte, že to je taková celebrita (znáte Dominiku Myslivcovou a myslíte si, že ona je celebrita, protože žijete v ČR) a nechápete, proč tam všichni z ní tak šílí. Ona možná právě proto, že se chováte normálně, s váma pokecá a pochválí vám boty. (Poznámka ředitele k redakci: koho napadlo poslat tam člověka, co nezná americké celebrity? Teď musíme googlit a zjišťovat, kdo to byl a kdo jí chválil boty!)

Toto není celebrita, ale naše vyslaná zapisovatelka a fotografka. A znalec celebrit.

Mimochodem záchody. Jsou v takové jakoby jeskyni a jsou to spíše koupelny se sprchami.  Asi když se obryndáte salátem, protože k čemu jinému na Playboy party sprchy že jo. Nejsme v Praze, kde se souloží po třetí hodině ranní na záchodech. Je možné, že na míň prestižních akcích se tam děje něco nemravného, ale tady, co byla možnost vidět, to bylo vše v normě.

Oblečení spíše gala, dlouhé šaty, motýlky. Jídlo a pití perfektní, konala se dražba nějakých věcí za astronomické ceny, na které jako vyslanci z Česka nemáme. Ale bylo to pro charitu, takže v pořádku. Byl tam třeba dres Messiho, Pelého, no prostě blbosti.

IMG-20160216-WA0032

P. Diddy se neukázal, možná byl mezi těma 200 lidma, co se tam nedostali (poznámka redakce – asi ho taky nepoznala, měli jsme jí říct, že je černý a hezký).

Doprava byla řešena malými, hezkými shuttle busy, o které byl sváděn tuhý boj. Teda o místa tam, ne o ty autobusy. Nemít to zadarmo, tak se člověk stěžuje a ztropí scénu, taková úroveň poté, co zaplatíte dva tisíce dolarů za vstup. A nemáte ani vlastní shuttle, jen místo v něm, a ještě i o to se bijete s modelkama a důchodcema s paličkama.

IMG-20160216-WA0028

Mimochodem, Hugh svoje sídlo prodává, má ale jedinou podmínku, že tam může dožít. Tady máme jako redakce tip pro kupujícího, pošleme mu na ukázku některé české glamour fotografie a sídlo bude hned volné. A kdyby se náhodou chudák starý pán probral, tak mu stačí říct, že to tu jako opravdu lidi berou vážně. Za tuto radu si bereme 5 % z kupní ceny a jsme všichni spokojeni.

S celebritama – těma opravdovýma – se tam člověk srazí na každém kroku (pozn. redakce: ještě je tak poznat, že jo, abychom věděli napsat, do koho jsme vráželi, že jo). Zajímavé je, že když na ně člověk zírá, tak mrknou. To může znamenat, že jsou nebo naopak nejsou na zírání zvyklé.

IMG-20160216-WA0031

Spíš nejsou, protože tam je nikdo neotravuje, jen probíhají rozhovory a focení u fotostěny. My tady odsud pak zíráme a oni zírají, proč zíráme.

Zíráme hlavně proto, že jednak je neznáme (v překladu vyšleme redaktorku, co je nezná), jednak vypadají jinak než na filmovém plátně nebo v časáku. A to jako fakt úplně jinak.

IMG-20160216-WA0026

Tak a teď finále – kdo byla ta majitelka TV show, s kterou jsme se srazili na záchodě? Reagujte pod článkem, náhodně vybranému tipu posíláme voucher na snídani v KARE Café.

Hlavní foto: Slate.com