Blíží se Valentýn a květiny patří k základnímu vybavení, pokud chcete partnerce udělat radost. Proč to bude dobré i pro vás?

Ženy rády dostávají květiny. Najdou se i výjimky, ale bude jich poskrovnu. Muži si na druhou stranu většinou myslí, že darování květin je hloupé. Květiny zemřou a nedělají nic užitečného, dokud jsou naživu, akorát je to drahé klišé. Muži ví, že ženy obecně mají rády květiny, ale věří, že ženy, které znají osobně, k nim nepatří. Že by tolik výjimek najednou?

tulips-320151_1280

Raději si přečtěte, jaké výhody to přinese vám, pokud darujete květiny a rovnou si vyberte ty, které vaší partnerce učarují.

eyemag-voucher-valentyn

Ano, je po Valentýnu.
Vaše dívka, nebo adeptka na dívku si zaslouží kytku častěji, než jednou za rok. Monde des fleurs na Jungmannově ulici 34 v Praze je nonstop a s naším voucherem1 to máte navíc se slevou 10%. Takže i ve dvě ráno2 můžete dorazit domů s květinou a tvářit se, že to je pod kontrolou.

1 voucher stačí ukázat na mobilu – stahujte zde
2 nikoho nechceme navádět, aby chodil domů ve dvě ráno, berte to jako vtipný příklad. Můžete klidně dorazit dříve. V jednu.

Akce platí od Valentýna po Valentýn.

1. Květiny obšťastňují i dárce

Akt předávání květin vyčaruje na tváři obdarované upřímný úsměv (oproti falešnému „jé, to je moc hezké“ poloúsměvu, který moc dobře znáte) mnohem častěji než při předávání jiných dárků stejné hodnoty. Potvrzuje to i výzkum Jeannette Haviliand-Jones, psycholožky z Rutgers University. A muži jednoduše reagují velmi pozitivně na upřímný úsměv.

wedding-743424_1920

2. Lidé si myslí, že jste chytřejší, pokud jste ten, kdo daruje květiny

Pošlete buket květin své milé do práce. Vědci tvrdí, že její kolegové vás budou považovat za člověka, který má vyšší emoční inteligenci než vaši vrstevníci. Je hezké být obdivovaný, ne?

roses-1139008_1920

3. Budete lepší manažer

Muži darují květiny i v práci. Ne každá kytice znamená „Miluji tě“. Některé znamenají „Dokonči ten projekt včas nebo jsme nahraní“. Darujte květiny v práci v době krize, protože květiny v pracovním prostředí zvyšují produktivitu. A to i tu vaši. Budete spokojenější, odpočinutější a natěšenější na valentýnskou večeři. Akorát po cestě nezapomeňte na jeden bohatý buket i pro přítelkyni.

flowers-260898_1280

4. Zbavíte se stresu

Nancy Etcoff, evoluční psycholožka z Harvardu, souhlasí, že květiny dělají lidi šťastnějšími. Objevila, že pokud ráno uvidíte vázu s květinami, budete mít během dne více kuráže a méně stresu a úzkosti z práce.

Spatřit květiny po ránu udělá radost.
Spatřit květiny po ránu udělá radost.

5. Stanete se trvalou vzpomínkou

Ženy květiny jednoduše obdivují. Rády se zastaví a jen tak na ně koukají, přivoní si k nim a kochají se. No nechtěli byste být důvodem, jenž stojí za těmito krásnými momenty? Co víc, ženy si rády pamatují chvíli, ve které byly květinami obdarované. Kde se to stalo, co jste jí řekl a vůbec roztomilost celého okamžiku. Proto jsou květiny skvělým způsobem, jak získat partnerčinu pozornost a donutit ji vzpomenout si na vás pokaždé, když jí zrak přistane na kytici.

Přivoní si k nim a vzpomene si na vás. Zaručeně.
Přivoní si k nim a vzpomene si na vás. Zaručeně.

Ať už jste třeba koupili jiný dárek anebo věříte, že květiny jsou zbytečným dárkem, změňte názor. K originálnímu náhrdelníku přidejte i krásný buket, jenž vám připomene vaši milovanou. Nechce se vám do květinářství anebo to do kvalitního máte daleko? Vyberte si různorodé květiny v různých e-shopech a nemusíte vůbec opustit byt. Tak jakou výmluvu ještě proti kyticím máte?

Foto: Pixabay