Helen Mirren, Ryan Reynolds, Amy Schumer, Drake a spousta psů v hotdog převlecích. Co víc si přát?

Super Bowl je finálový zápas, kterým vrcholí play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu. Hraje se každoročně od roku 1967 a pro Američany je událostí roku. Patří k němu velké sešlosti a taky spousta reklam na nejrůznější produkty. Podívejte se na výběr těch nejlepších.

Helen Mirren pro Budweiser USA

Jak elegantně přesvědčit řidiče, aby nesedali opilí za volant? Pozvěte si sofistikovanou anglickou dámu a dejte jí do ruky Budweiser.

Ryanville – Huyndai Elantra

Představte si město, kde všichni vypadají jako Ryan Reynolds. A ženy (i někteří pánové), zkuste si pak bez rozrušování řídit, dá to zabrat.

Avocados z Mexika

K Superbowlu patří nezdravé jídlo – křidýlka, chipsy, všemožné dipy, kola. Tortilla chips Avocados ví, jak na slavnostní stůl dostat zrovna sebe.

Bud Light Party

Aby toho piva nebylo málo, Bud představuje i svou Light verzi s populární komičkou Amy Schumer. Na čem se Američani shodnou? Že prý všichni zbožňují Bud Light.

Heinz Kečup a Hotdogy

Spousta pobíhajících hotdogů, pardon, párků v rohlíku. Teda ne, psů! Lovestory o tom, jak hotdog bez kečupu Heinz nemohl žít.

T-Mobile radí Drakeovi

„You used to call me on my cell-phone“. Ať už tu píseň zbožňujete nebo nenávidíte, určitě ji znáte. Šéfíci z T-Mobilu taky.

Den stěhování do lepšího

Proč to nezkusit s chytlavou písničkou? Chvíli ji nedostanete z hlavy.

Mini USA

Zbožňujete Mini Cooper? Já ano. Pokud si ale myslíte, že je to auto pro holčičky nebo homosexuály, věřte, že je mu to jedno.

 

Zdroj: Elleuk, Pixabay