Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Valentýn, svátek zamilovaných, který se u většiny mužů netěší velké oblibě, ale kterému naopak mnohé ženy dávají velký význam, a pak je zrovna nepotěší, když na tento den tak důležitý ve vašem vztahu zapomenete. Proto jsme se vám rozhodli představit pár tipů, které vám pomohou tento den překousnout a navíc vaši partnerku ještě potěšit, pokud vám její náklonost není úplně lhostejná. Protože Valentýn, slavící se 14. února, je přece svátek lásky, romantiky a porozumění.

Připomeňte si své první rande

Se svou partnerkou se můžete dohodnout, že si zahrajete zajímavou hru: předstírejte, podobně jako herci, že jste se právě potkali na prvním rande. Zkuste hrát, jakoby to byla pravda. Dívejte se jeden na druhého, jako jste to dělali tehdy, buďte stydliví, vtipkujte, snažte se ji bavit a ptejte se na stejné otázky, jako kdysi. Udělejte z toho zábavu, zkuste si vzpomenout na všechny pocity, které jste cítili, když jste spolu vyrazili na první rande. To z vašeho Valentýna udělá skutečně romantický den.

keys-993834_1920

Vytvořte pro ni den plný překvapení

Ať vám pomohou vaši kamarádi s tím všechno připravit. Zkuste ji třeba vzít na procházku a na lavičce v parku nechte ležet kytici růží s krabičkou plnou čoklád a dopisem. V něm bude přáníčko, které až vaše přítelkyně otevře, tak se dozví, že je dárek od vás. Určitě ji to překvapí a potěší.

Pokud jste již sezdaní, vemte manželku na romantickou večeři a až se vrátíte domů, objeví dům celý ozdobený růžovými kvítky a svíčkami. Věřte nám, že si to bude pamatovat do konce života. Jen musíte najít ochotného kamaráda, který vám s tímto překvapením pomůže.

Několikanásobné překvapení

Kupte deset obálek různých velikostí od nejmenší po největší, tak aby mohla jedna zapadnout do druhé. Bude to jako ruská matrijoška. Napište partnerce romantický dopis a vložte ho do té nejmenší obálky. Dopis potom hoďte v den Valentýna do schránky. Vaše dívka bude nedočkavě otevírat jednu obálku po druhé a věřte mi, že až se dostane k dopisu, bude už napůl vztekem, napůl zvědavostí celá bez sebe. Stejný systém můžete zvolit i při balení valentýnského dárku. Cokoliv, co jí koupíte, prostě zabalte do několika různě velkých krabic.

valentine-602744_1920

Romantická večeře doma

Romantická večeře je vždycky trefa do černého. Nemusíte svou partnerku nutně překvapit. Stačí, když koupíte dobré víno, vymyslíte, co se bude vařit, a pak už strávíte večer společným vařením vybraného pokrmu. Pusťte si k tomu zábavnou hudbu a uvidíte, že Valentýn se stane parádním dnem, který si brzy rádi zopakujete.

Napište jí básničku

Můžete to zkusit sami, najít nějakou na internetu nebo si někoho zaplatit. Je to vlastně úplně jedno, protože básnička složená od muže je pro ženu asi tím nejúčinnějším Amorovým šípem. Básničku napište na dekorativní papír a vložte ji do krásné obálky. Tu pak schovejte třeba pod polštář nebo k zrcadlu, kde se vaše láska každé ráno maluje. Vy si tak odbydete Valentýna hned z rána a věřte, že vaše partnerka bude chodit celý den se širokým úsměvem na tváři.

víno pexels

Tisíc důvodů, proč tě miluji

Nakupte si barevné papíry a vystříhejte z nich různě velká srdíčka. Pak si vemte barevnou fixu a na chvíli se zamyslete. Napište všechny důvody, proč svoji partnerku milujete. Dejte si opravdu záležet a vymyslete jich co nejvíce. Potom papírová srdíčka vemte a rozsypejte je třeba na postel, když bude vaše drahá polovička ve sprše. Bude určitě velmi dojatá a šťastná z toho, co jste pro ni vymyslel. Pokud máte hravou náladu, poschovávejte srdíčka různě po bytě a řekněte jí, ať hledá.

girl-732319_1920

Proleťte se

Jedním ze symbolů Valentýna je i labuť. My bohužel nemůžeme létat vysoko jako ptáci, ale proč se tomu aspoň trošku nepřiblížit? Vemte svoji drahou polovičku na vysoký kopec za městem, na vyhlídku, do restaurace ve věži, nebo cokoliv jiného. Můžete s sebou vzít i lehké občerstvení nebo šampaňské. Vymyslete si také nějakou ohromující větu, která vysvětlí, proč jste ji vzal právě tam. Třeba „když jsem s tebou, cítím se, jako bych létal v oblacích.“

To je jen několik jednoduchých nápadů, jak vytvořit z obyčejného svátku lásky nádherný zážitek. Věřte nám, že drahé dárky ženy ocení většinou mnohem méně, než překvapení, u kterého je vidět, že jste si na jeho realizaci dal záležet.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »