Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Jak už bylo mnohokrát řečeno, člověk si umí užít života i sám, ale ve dvou je to prostě dvojnásobná zábava. Tak proč toho nevyužít, když už tu možnost máte? Pokud se bojíte stereoytpu nebo spontánost není vaše silná stránka, jsou tyto tipy pro vás to pravé ořechové.

1 Dejte si společnou sprchu

Take-a-Shower-Together2

Sprcha sama o sobě je velmi intimní věc. Je to každodenní rutina, která se děje ve vašem vlastním soukromí, kam si nikoho nepustíte. Pro společnou sprchu tak musíte tuto bariéru prolomit, což vám umožní dostat se blíž jeden k druhému. Navzájem se namydlete a poznávejte tělo toho druhého. Společná sprcha může být velmi intimní a relaxační, nebo plná sexuálního napětí, či obojí.

2 Užijte si sex na veřejnosti

cute-couple-in-car-512x384-2426

Může by to být na odlehlém koutě v parku, ve vaší vlastní zahradě, nebo všude tam, kde nebude snadné se nechat chytit, ale bude to dostatečně vzrušující. Užijte si společné dobrodružství, ale nezapomeňte být ostražití. Pak by se z vaší horké chvilky na veřejnosti mohla místo vzrušujícího zážitku stát ta nejhorší katastrofa a trapas.

Úroveň rizika: Vysoká

3 Běžte si zabruslit

ice-skates-1081852_1920

Můžete to vidět v amerických filmech. Společné bruslení je zkrátka hotová romantika. Držení za ruce, bláznění se na ledu a společné pády. I když nejste mistr tohoto sportu, můžete na ledě zažít spoustu legrace.

4 Zapojte do předehry jídlo

couple-eating-grapes-sexy

Je na čase zkusit něco nového. Použijte třeba ovoce jako banány, jahody, mango nebo broskve a vyhrajte si. Zapojte různé sirupy nebo čokoládu či med. A samozřejmě taky šlehačku! Jaké klišé..:) Ale efektvivní. Nezapomeňte si ale pod sebe dát takové povlečení, u kterého vám nebude vadit, že se zašpiní.

5 Koukněte se spolu na porno

watching-porn

Nestyďte se! Sledování porna vás bude bavit oba, možná vás to inspiruje k vyzkoušení nových pozic anebo vás prostě jen vzruší natolik, že se od sebe nebudete moci odtrhnout.

6 Vyrazte spolu na osamocenou pláž

couple-beach-1

Pláž, slunce, písek a moře. Dokážete si představit větší romantiku? Užívejte si samotu, relaxujte, odpočívejte, natřete jeden druhého opalovacím krémem, koupejte se spolu a prostě si užívejte volného času, který můžete věnovat jen sobě samým.

7 Udělejte si vzájemnou masáž

Young couple in bedroom, woman massaging man, smiling

I masáž je perfektní způsob, jak se uvolnit. Nevadí, že nemáte masérský kurz. Prostě prozkoumejte tělo svého partnera a dělejte to, co vás baví, a uvidíte, co se vám líbí. I když byste se navzájem jen natřeli krémem, bude vám to příjemné. A ani to nemusí trvat dlouho, stačí 10 až 20 minut. Dotýkání se vás sblíží a věřte nám, že také zvýší sexuální napětí, takže nezůstane jen u toho..

8 Oholte jeden druhého

A woman helping a man shave

Dobrý vztah vyžaduje i velkou dávku důvěry. Jednou ze zkoušek odvahy a vzájemné důvěry tak může být i holení. Oholte svému partnerovi obličej a krk a vy se zase nechte hýčkat na nohách a intimních partiích. Nezapomeňte ale být opatrní a trpělivý.

9 Něco si spolu uvařte

couple-cooking-laughing

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. A v kuchyni spolu zažijete spoustu zábavy. Uvařte si cokoliv – palačinky, těstoviny, nebo něco složitějšího. Vybavte se trpělivostí a užívejte si společné chvilky, kdy se můžete těšit na jídlo, které jste si sami připravili.

10 Kupte si navzájem spodní prádlo

lingerie_present

Každý miluje dárky! Tak proč se neobdarovat vzájemně. Nejen, že si uděláte radost, ale navíc se navdnadíte na večerní intimní chvilky.

11 Vyzkoušejte bondage

Nemusí to být nic komplikovaného. Zavažte tomu druhému oči třeba kouskem látky, šátkem nebo kravatou. A pak už si jen užívejte zintenzivněné prožitky z každého společného momentu.

12 Vyrazte spolu kempovat

Couple-Camping-Instructions

Kdo by měl rád ženské, které nejsou pro žádnou srandu nebo dobrodružství. Překvapte svou drahou polovičku tím, že jí sbalíte batoh a vyrazte stanovat někam do přírody. Ukažte jí svou mužnost, své pravé já. Věřte, že ji tím, jak rychle dokážete postavit stan a uvařit jídlo na ohni, rozhodně ohromíte.

13 Zarezervujte si pokoj v hotelu

vibe-hotel-couple_uncropped

Občas chce každý vztah trochu změny. Pokud nemáte čas vyrazit někam na dovolenou, zpestřete si i obyčejný večer v pracovním týdnu tím, že si zarezervujete hotel na druhé straně města. Zajděte se svou láskou na večeři a pak ji místo domů vemte do neznáma. Do neznámé hotelové ložnice. Uvidíte, že změna místa s vámi oběma udělá divy.

14 Dejte si spolu dlooouhou koupel, samozřejmě i se šampaňským

couples-hotel

Proč? Protože je to sexy, příjemné a každý si to chce užít. I s lahví šampaňského a jahodami.

15 Vyzkoušejte hraní rolí

A-Couple-Wearing-Masquerade-Mask

Buďte trošku hraví. Ozvláštněte své intimní chvilky přijmutím nějaké role. Nic vám nebrání v tom se podle toho i převléct do různých kostýmů, které seženete v půjčovně nebo erotic shopu za pár set.

16 Napište si sexy vzkazy

Signing the deal

Konec sextingu přes chytré telefony! Erotické psaní na papír by mohl být další velký zážitek pro všechny zamilované páry. Potom, co celý svět obletěla mánie 50 odstínů šedi, už erotika není takovým tabu, jako dosud. Vyzkoušejte sexy, i když konzervativní komunikaci se svým partnerem. Uvidíte, že má psaní mnohem více vzrušující náboj než smsky. Odhalte vaše tajné fantazie a touhy. Perfektně by to mohlo fungovat pro páry, které jsou ve vztahu na dlouhé vzdálenosti.

Zdroj: lifehack.org

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »