Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Domov je unikátní místo, v němž trávíme mnoho času. Snažíme se docílit toho, abychom měli útulný, příjemný a pohodlný domov, v němž se budeme cítit dobře a bezpečně.

Bytoví designéři se doslova předhánějí v kreativních konceptech, jimiž ohromují své zákazníky. Navrhují mezonetové byty, podkrovní prostory, nahrávací studia a mnoho dalších, ale řešení vinného sklepa přímo uprostřed kuchyně vám vyrazí dech.

01 secret_underground_wine_cellar_2

Z obytné části vedou prosklené dveře do spodního prostoru, v němž jsou umístěny kruhové police na uskladnění vína. Prosklení vytváří zajímavý efekt, který může být využit jako svébytná dekorace. Navíc má víno rozmístěné v různě vysoko posazených policích optimální podmínky pro skladování.secret_underground_wine_cellar_4 secret_underground_wine_cellar_5 secret_underground_wine_cellar_6 secret_underground_wine_cellar_7  secret_underground_wine_cellar_9

Zdroj: Shareably.net

Foto: Pixabay.com, Shareably.net

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »