Jsou vlastnosti, které snad každý muž na ženě z duše nenávidí. A když pohár trpělivosti přeteče, hledají cestu, jak ze vztahu co nejrychleji vycouvat.

Pozn. redakce EYEmag: čtěte také 8 DŮVODŮ, PROČ SE S NÍ NEOŽENIT

1. AGENTKY

Některé ženy se chovají jako agentky vyšetřovacích služeb. Znáte to? Procházejí svým partnerům telefon, pročítají jeho maily, chtějí vědět o každém jeho kroku. Namísto večerního cukrování zahajují výslechy. Neustálá podezíravost vás však brzy unaví a paradoxně spíš povede k tomu, že začnete tajit víc a víc.
02

2. MATKY

Jedna maminka stačí, od partnerky očekáváte jiný přístup. Samozřejmě vám žena může vyprat oblečení a uvařit večeři, ale nemusí vám už připomínat, že si máte vyčistit zuby a mýt ruce nebo si dávat pozor, abyste si neublížil při zatloukání hřebíku.

3. ZÁVISLAČKY

Není sexy lepit se na vás jako lepidlo, kterého se člověk ani na minutu nezbaví. Je spíš sexy ukázat partnerovi, že dokáže být nezávislá a umí se radovat ze života i ve chvílích trávených bez vás. Vztahu to jenom prospěje!
03

4. CITOVÉ VYDĚRAČKY

Když nechcete své partnerce v něčem vyhovět, ona se zhroutí v slzách, štkajíc, že ji nemáte doopravdy rád? Kdybyste ji miloval, tak by… tak by… A abyste dokázal, že je vaše láska upřímná, musíte skákat okolo ní jako pejsek a plnit její příkazy. Tohle má být snad harmonický vztah?
04

5. HRUBÉ HOSPODSKÉ

Každý z vás bude nadšený, posedí-li vaše partnerka s vámi na pivu, ale nebudete určitě nadšený, když vám ho rovnou načepuje. Asi všichni chceme, aby ta naše šířila stejné kouzlo jako paní sládková z Postřižin. Uřvané ženské s hrubým slovníkem všechny muže odpuzují. Snad každý z vás je hrdý, když mu po boku sedí dáma.
05

6. DOMINY

Dominantní a submisivní roli si lze pro zpestření vyzkoušet v ložnici, ale v běžném životě je jen málo těch, kterým je příjemné, když mu druhý příliš diktuje. Pokud žena většinou vítězí v hádkách, organizuje společné víkendy a snaží se všelijakými pákami zabránit tomu, abyste si vyrazil někam sám s kamarády, může se lehce stát, že se prostě jednoho dne „po anglicku“ vytratí…

Za článek děkujeme české edici časopisu PLAYBOY, který měsíčně přináší fotky krásných holek, ale také výborné články ke čtení.