Ten pocit, když si ráno zapnu v devět v posteli počítač a brouzdám po internetu, abych se mohla inspirovat pro psaní článků, přičemž popíjím kávičku. Pak si zajdu zaběhat, abych si utříbila myšlenky, rozvrhla si svůj den a nabila se pozitivní energií. Doma si dám horkou sprchu, sednu za stůl v mé domácí pracovně, a zatímco popíjím čerstvý smoothie a poslouchám hudbu, začínám psát články. Zkrátka pohodička. Za pár hodin mám hotovo a tím pro dnešek odpracováno. Další těžký den „v kanclu““ je za mnou. Zdá se ti to jako nereálné? Tak se staň naším redaktorem a poznej tento pocit s námi.

office-625893_1920

 

Miluješ psaní článků? Umíš psát a baví tě to? Vyznáš se ve světě internetu a přesně víš, co lidi chtějí číst? Chceš si vydělat pěkné peníze? A mít možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv?

Pak neváhej a pošli nám svůj životopis! Můžeš se tak stát součástí rozrůstajícího se magazínu, který nepůsobí jen na území ČR, ale také v zahraničí!

Hledáme totiž redaktory pro EYEmag – internetový magazín nejen pro muže – a také jeho virálního sourozence SHAREmag, který se rozhodl expandovat i do zahraničí.

Koho hledáme? Úplně všechny, protože naše pole působnosti je opravdu široké! Přece jen ale nějaké podmínky splňovat musíš 🙂 I když kdo ví, třeba nás zaujmeš čistě svým talentem a charismatem…

Požadujeme: zkušenosti s psaním, zapálení, studium žurnalistiky výhodou, dobrou angličtinu, znalost dalších jazyků výhodou, znalost internetu a aktuálních témat – primárně pro oblasti cestování, filmy (4x měsíčně), vztahy, zdraví a tělo, fitness.

Zájemci posílejte svůj životopis na email šéfredaktorky nataliavitkovacz@gmail.com. Připojte také pár řádků o sobě a potěší nás i ukázky vašich dřívějších článků ve formě odkazů, případně ve Wordu.

Nebojte se, nekoušeme a moc se na vás těšíme,

 

Tým redaktorů magazínů EYEmag a SHAREmag.

workplace-615375_1920

Foto: huffingtonpost.com