Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Ne že bychom měli v Česku málo pěkných holek, ale občasná exotika nikomu z nás neuškodí. Navíc Anutka je v Praze už jako doma a návštěvníci tamějších luxusních klubů ji velmi dobře znají jako jejich rezidentní tanečnici. Pokud chceš i ty poznat sexy Anutku trochu víc, neváhej a začti se do našeho rozhovoru, který nám jinak zaneprázdněná kočka exkluzivně poskytla.

IMG_1462

Foto: Martin Buček, www.fotoprotebe.com | MUA: Lucie Petrová

Ahoj, můžeš se nějak představit našim čtenářům?

Ahoj, jmenuju se Anutka a mám 24 let. Pocházím z Ukrajiny a jsem tanečnice, modelka a herečka. Mám rada extrémní věci, jako rychlou jezdu, skoky z výšky a tak dále. To mi dodává hrozně pozitivní energii.

Jak  dlouho žiješ v Česku a proč si se přestěhovala zrovna sem?

Do Prahy se přestěhovali nejdříve moji rodiče, a pak v roce 2009 jsem za nimi přijela i já. Za pár měsíců jsem se do Prahy a tak jsem tu už zůstala. Mám taky starší sestru, která se sem letos také přestěhovala, takže se v Česku už cítím jako doma. Na Ukrajinu už vůbec nejezdím, ani si nepamatuji, kdy jsem tam naposledy byla.

Patříš mezi nejlepší gogo tanečnice v Praze. Jak na sobě pracuješ a co děláš pro to, abys vypadala tak skvěle, jak vypadáš?

Už od malička tančím a je mi jedno kde a co. Když slyším svou oblíbenou hudbu, tak se hned začnu vrtět. Tanec je pro mě jazyk těla. Co se týká toho, jak vypadám, tak pro to nic složitého nebo náročného nedělám. Jenom se snažím aspoň nejíst na noc a taky se koukat na to, co jím. Občas zajdu trénovat do fitka nebo si zacvičím doma, ale největší posilovnou je pro mě určitě právě ten tanec. Nemyslím si ale, že mám dokonalé tělo. Snažím se na něm pracovat a hlavně se o sebe starat. Všechno ostatní mám od přírody 🙂

Za podporu děkujeme: ŠKODA Auto, za zapůjčení vozítka | Český PLAYBOY, za produkci, jídlo a nealko 🙂 Alko jsme si chtěli koupit za poslední eura v diskontu, ale pak si říkáme, škodí to zdraví, nebudeme pít.

Testovala si novou Škodu SuperB. Jak se ti líbila?

Byla jsem z ní úplně unešená, protože je elegantní, svižná a sexy. Překvapila mě i svým výkonem a nadčasovým designem. Škodovka se zase posunula o mílové kroky dopředu. V novém Superbu se perfektně sedí, je opravdu komfortní. Ale stejně si myslím, že jeho řízení raději nechám na nějakém chlapovi, abych si mohla toho luxusu naplno užívat, třeba se šampaňským v ruce.

Jsi v autě raději za volantem nebo na místě spolujezdce?

Asi spíš jako spolujezdec, ráda se nechám vozit. Mám ráda rychlou jízdu, ale sama si na ni netroufám. Obdivuji muže, co umí dobře řídit. Je to zatraceně sexy. A spojení opravdového českého gentlemana s nejluxusnějším českým autem, to je prostě sen každé ženy. Navíc jako spolujezdec si můžu třeba právě v novém Superbu jízdu užívat bez omezení, dívat se z okna na nádhernou okolní přírodu nebo si na chvíli odpočinout v pohodlné sedačce. To se mi na Superbu líbilo asi nejvíc, jak je prostorný, a že můžu sedačku spolujezdce dost sklopit a mít tak opravdu hodně místa. Navíc do kufru se vejde spousta zavazadel, což se mi jako typické ženské hodí. S třemi kufry, mou klasickou výbavou na víkendový pobyt, rozhodně nebyl na cestě do Rakouska žádný problém.

Co nejbláznivějšího jsi kdy v autě udělala?

V autě moc ne, pokud nepočítám jízdu v kufru malého Smarta. Spíš na autě jsem se vybláznila až až, protože jsem na kapotě měla hned několik focení. Válet se nahá po autě je docela sranda.

O našem vozítku

Společnost Škoda Auto nám na tuto krasojízdu zapůjčila SuperB verzi 3.0 DSG Kombi 140kW v asi nadupané výbavě. Profi recenze a fotky najdete určitě na specializovaných serverech, tady spíše postřehy uživatele verze 2 (taky v top výbavě). Dojmy naší EYEgirl najdete v rozhovoru výše (jinak řečeno, holky neletí jen na bavoráky). Takže, jde se porovnávat.

Dizajn, interiér

Na jedničku. Ostré hrany, LEDky, 18″ kola. Na palubovce zmizela levná imitace dřeva a naopak hezky svítí LEDkový pás, který ohraničuje celý interiér.

Technologie

Oceňujeme bleskový start palubního počítače a navigace. Displej je parádní a dotykový,  jak jinak. Menu a nastavení auta přes něj je přehledné a opravdu rychlé. Překvapí vychytávky jako Wi-Fi a mód Remote SIM, konečně je funkční propojení se všemi smartphony přes bluetooth. Fungují módy jízdy včetně sportu a novinky jako je upozornění na objekt ve slepém úhlu, nebo vyjetí z dráhy (funguje stoprocentně na dálnici, na polní cestě asi ne 🙂

Jízda, motor

Je potřeba si zvyknout na „lehčí“ volant a tím pádem pocit menší stability vozu při jízdě na Made in CZ dálnici (která ale není pro osobní vozidla, nutno říct). Ale je to opravdu jen pocit, verze 2 má tužší řízení a tak budí dojem větší pevnosti.

Jinak pocit perfektní, výkon se dynamicky přepíná od pohodlné jízdy v limuzíně až po sport, který opravdu umí vystartovat, když je potřeba.

Závěrem

SuperB je opravdu nejlepší vůz, co se týče poměru cena/výkon a verze 3 to zase dokazuje. Uživatel si za rozumnou cenu koupí komfort a velikost vozů, které má konkurence až za dvojnásobek.

Když s tím někde zaparkujete, stoprocentně vzbudíte zájem, protože to auto je hezké i ve verzi kombi. A to je co říct. Ne náhodou Rusové říkají kombíkům posměšně „univerzal“ – jakože odveze to lyže i mrtvou tchýni, nebo brambory. SuperB kombi je ale krásný kousek.

Zajímavé je, že přestože verze 3 je ve všech směrech vychytaná a opravdu o 5 let dále než dvojka, člověk nemá po opětovném nasednutí do starší verze pocit, že sedl do hnusné nepoužitelné popelnice. To jen dokazuje, ze se jedná o nadčasové auto. V kombinaci s relativně levným servisem a životností není třeba váhat.

Abyste neřekli, jedno profi foto auta, které jsme týden testovali:

Skoda-Superb-Combi-0

a dále důkaz že i Samsung S6 Edge umí fotit 🙂

Závěrem ještě soutěžní otázka – na fotografii níže:

IMG_1428

  1. Anutka si rve vlasy, protože jí bereme Superba
  2. Anutka ukazuje, že i v Kyrgyzstánu mají dobré zubaře
  3. Anutka ukazuje, že má zdravý jazyk (jak víme, jazyk je odrazem stavu našeho těla)
  4. Anutka odvádí pozornost od prsou (takže tam nečučte)

Pište, můžete opět vyhrát luxusní snídani v KARE Café pro dva!

Odpověď na otázku je:

Váš email

Test, že nejste robot

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »