Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Ušili tyto pelechy z velkých vláken obři? I když to tak na první pohled vypadá, opak je pravdou. Do jejich šití se pustila drobná ukrajinská designérka, Anna Mo, která je právě používáním velkých vláken známá. Tentokrát představila svoji kolekci pelechů pro kočky a psi.

kos8

Anna se na internetu se proslavila tím, že upletla sérii robustních přikrývek pro lidi, které jsou tak velké, že vypadají, jakoby vznikly v rukou obrů. Když se fotografie jí ručně pletených výrobků dostaly na internet, okamžitě vyvolaly pozitivní ohlasy. A my se vůbec nedivíme.

kos4
Nyní se Anna vrací se sérií pletených pelíšků pro domácí mazlíčky. Opět vypadají skvěle, opět jsou pestrobarevné, vyrobené z kvalitní merino vlny a opět sklízejí úspěch. Především proto, že autorka využívá velké smyčky a obrovské pletací jehlice. Jeden steh má téměř osm centimetrů.

kos7 kos6 kos5 kos2 kos kos3

Zdroj: boredpanda.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »