Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Trojnásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton v pondělí havaroval v Monaku, kde žije. Britský jezdec stáje Mercedes o havárii informoval na instagramu s tím, že naboural do stojícího vozu.

„Nikomu se nic nestalo, to je hlavní. Ale své auto jsem docela dost poničil,“ uvedl Hamilton, jenž vlastní například luxusní vozy McLaren P1, LaFerrari, Pagani Zonda či Mustang Shelby GT500. Podle deníku Bild havaroval s autem Pagani Zonda 760 LH, který si nechal postavit v nachové barvě za dva miliony eur.

lewis3

Třicetiletý Brit odletěl ve středu s denním zpožděním k předposlednímu závodu sezony do Sao Paula. Cestu podle prohlášení týmu i svých slov odložil na doporučení lékařů, protože se necítil dobře a trápila ho horečka. „Už je mi líp,“ uvedl na instagramu u fotografie z paluby letadla.

lewis

V brazilské Grand Prix bude Hamilton usilovat o jedenáctý triumf v sezoně, čímž by vyrovnal svůj osobní rekord z loňska. Titul už má jistý.

Monte Carlo 12. listopadu (ČTK)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »