Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Říká se, že věk je jen číslo, což u těchto lidí platí dvojnásob. Jsme rádi, že existují tací, kteří jdou proti proudu, boří stereotypy a nebojí se projevit své vlastní já. Představujeme vám 39 lidí, s jejich věkem dá se říct i osobností, kteří by mohli už být prarodiči a jejichž věk se pohybuje přibližně od šedesáti let výše. Uvidíte šedesátileté dámy, ale i 104letého gentlemana.

Představujeme vám 39 žen a mužů, kteří si svůj život užívají naplno bez ohledu na datum narození, a kteří se toho rozhodně nebojí.

Protože proč by se lidi po padesátce nebo šedesátce měli stát usedlými, konzervativními a následovat stereotypy, do kterých je tlačí společnost? Proč by se starší lidé nemohli oblékat podle módních trendů? Proč by se starší ženy nemohly malovat, parádit, nosit podpatky? A proč by starší muži nevyužili toho, že zrají jako víno, a své charisma umocnili perfektním výběrem  šatníku?

age16 age34

age19

Následujících třicet devět lidí z celého světa využilo svých životních zkušeností a zúročilo je při tvorbě svých outfitů. Ženy zůstaly elegantní, decentní, ale zároveň chic a možná i trochu sexy (pokud takový termín u starších někoho nepobouří). Hlavně ale zůstaly originální, protože ve svém věku již vědí, co jim sluší a jak ze sebe vytáhnout to nejlepší.

A to stejné platí u mužů. Oblékli se stejně, jakoby to udělali před třiceti lety a přitom by jim jejich vkus mohla většina dnešních mladých a dospělých závidět. A nikdo z nich si nedělá nic z toho, že jim na obličeji přibylo pár vrásek. Naopak, vnímají je jako potvrzení svých zkušeností a připomenutí radostných i smutných životních zážitků.

Takže stárněme s grácií. Pečujme o sebe, ale vždy s vkusem. A následujících 39 osobností berme jako inspiraci. Věk je totiž opravdu jen číslo.

age35 age31 age28

Zdroj: advancedstyle.blogspot.si

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »