Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Prezidentské ambice rappera Kanye Westa se staly terčem žertíků amerického prezidenta Baracka Obamy. Ten mimo jiné prohlásil, že být hlavou státu znamená strávit mnoho času „s podivnými jedinci, kteří se chovají, jako by byli v reality show“. Jako tip pro budoucího prezidentského kandidáta by tak prý Obama Westovi doporučil „nemít s tím problém“.

obama

Dárek od Kanye Westa pro prezidenta USA Baracka Obamu

West, který je ženatý s Kim Kardashianovou, hvězdou tohoto typu pořadu, na konci srpna na cenách MTV řekl, že se v roce 2020 hodlá ucházet o prezidentské křeslo.

kim3

Budoucí první dáma nejmocnější planety světa?

Obama, jenž hovořil na konferenci na podporu Demokratické strany v San Francisku, také vtipkoval ohledně svých a Westových společných kořenů. „Myslíte si snad, že tato země si za prezidenta zvolí černého chlapíka s legračním jménem z (Chicaga)? To je šílené,“ žertoval Obama, který sám žil v Chicagu, než se stal prezidentem.

obama2

Obama, 44. prezident USA, a West, 46. prezident?

West, který měl na konferenci vystupovat, podle agentury Reuters tvrdí, že to se svou kandidaturou myslí vážně.

San Francisco (USA) 11. října (ČTK)

Foto: Facebook Kim Kardashian

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »