Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Před dvěma dny jsme vám představili první polovinu nejlepších smartphonů současnosti a tentokrát přicházíme s polovinou druhou, tedy tou ještě lepší.

Poslední týdny byly ve světě chytrých telefonů neskutečně živé. Apple představil v září dva nové iPhony, zatímco Google minulý týden oznámil, že plánuje v nejbližší době vydat nový Nexus. Ať už jste fanoušek Androidu nebo iPhonů, je rozhodně na trhu z čeho vybírat. Podívejte se s námi na přehled nejlepších telefonů, které jsou aktuálně k mání.

9. Moto X Pure

Jelikož se to dále v žebříčku bude hemžit už jen tím stejným dokola, tedy soubojem mezi Samsungy a iPhony, jedná se o posledního zástupce jiné značky než těchto dvou, čímž získává Motorola pomyslné třetí místo. Jedná se o jeden z nejlepších telefonů v poměru cena – výkon. Už za 400 dolarů si můžete vychutnávat 21 megapixelový foťák nebo superostrou QHD obrazovku. Nevýhodou je méně atraktivní vzhled nebo chybějící senzor otisku prstu.

mobil9

8. Samsung Galaxy S6 Edge+

Naprosto perfektní telefon s unikátním designem. Snad tím nejlepším, jaký Samsung kdy vytvořil. Displej se mírně zakulacuje a na jeho používání nepotřebujete stylus. Jedinou nepříjemností tohoto krásného smartphonu je vysoká cena – 800 dolarů.

mobil10

7. Samsung Galaxy S6 Edge

O 100 dolarů levnější než jeho větší bráška, přesto ale stále stojí hodně. Má několik malých vychytávek, které ale podle nás jsou už jen malichernostmi a telefon kvůli nim stojí zbytečně moc.

mobil11

6. iPhone 6 Plus

Pokud toužíte po phabletu a milujete velké obrazovky, přičemž upřednostňujete iPhone systém před Androidem, tohle je ta správná volba. Ceny od 649 dolarů.

mobil12

5. iPhone 6

Sice to není nejnovější model, to ale neznamená, že nestojí za zmínku! Pokud máte rádi iPhony a nechcete utrácet za nejnovější prototyp, poohlédněte se po iPhonu 6. Přece jen to není tak dávno, kdy se na něj stály dlouhé fronty. Cena od 549 dolarů.

mobil13

4. Samsung Galaxy Note 5

Pravděpodobně nejlepší volba pro ty, kdo hledají Android s velkým displejem. Pomyslnou bramborovou medaili získává tento Samsung, který na trhu najdete už za 700 dolarů. Má podobný vzhled jako Galaxy S6 a můžete při jeho používání využít stylus, po jehož vysunutí se automaticky zapne speciální menu pro aplikace. Telefon můžete využít i jako poznámkový blok, jelikož se na displej dá psát i tehdy, když je vypnutý.

mobil14

3. Samsung Galaxy S6

Jedná se o vlajkovou loď Samsungu. Zaujme vás svým kovovým a skleněným tělem, které příjemné nejen na pohled, ale i na dotek. Disponuje klasickou 5.2 palcovou obrazovkou a koupíte ho už za 600 dolarů.

mobil15

2. iPhone 6S Plus

Skvělý telefon s obřím displejem, který předčil Samsung svým designem, hardwarem, výběrem aplikací a bohužel také cenou. Od 749 dolarů. Oproti loňskému modelu je rychlejší, s lepší kamerou a senzorem otisku prstu a přichází také s novou technologií vnímání tlaku na displej.

mobil16

1. iPhone 6S

Pro většinu lidí je to nejlepší telefon současnosti a pro nás také. Není nějak výrazně odlišný od svého předchůdce, přesto ale přichází s několika vylepšeními. Je rychlejší, s lepším foťákem a Apple 3-D Touch technologií. Jednoduše lepší verze telefonu, který byl už i tak skvělý. Pokud máte rádi větší telefony, kupte si raději iPhone 6S Plus, většině ale displej o velikosti 4.7 palců vyhovuje. Před cestou do obchodu si připravte přibližně 650 dolarů.

mobil17

Zdroj: businessinsider.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »