Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Poslední týdny byly ve světě chytrých telefonů neskutečně živé. Apple představil v září dva nové iPhony, zatímco Google minulý týden oznámil, že plánuje v nejbližší době vydat nový Nexus. Ať už jste fanoušek Androidu nebo iPhonů, je rozhodně na trhu z čeho vybírat. Podívejte se s námi na přehled nejlepších telefonů, které jsou aktuálně k mání.

#18 BlackBerry Passport

Nejedná se o ojedinělý typ smartphonu. Blackberry passport má totiž tvar téměř dokonalého čtverce s ostrými hranami. Má o něco širší displej než klasický Blackberry a využívat můžete i normální klávesnice. Stojí cca 500 dolarů.

mobil

#17 BlackBerry Classic

Nový Blackberry Classic je hodně podobný Blackberry Bold známému už několik let. Stojí od 379 dolarů a využívat můžete jak dotykovou obrazovku, tak skutečnou klávesnici.

mobil1

#16 HTC One M8 for Windows

Nejenže dobře vypadá, ale perfektně vám padne do ruky a oblíbíte si ho i pro jeho funkce. Má například duální kameru a kovový design. Jediným problémem telefonu s operačním systémem Windows je nedostatek dostupných aplikací oproti jeho konkurentům. Cena od 500 dolarů.

mobil2

#15 Microsoft Lumia 735

Vlajková loď s operačním systémem Windows vás vyjde na pouhých 199 dolarů. Těšit se můžete na 4,7 palcový displej a výkonný přední foťák s rozlišením 5 megapixelů. Ideální pro milovníky populárních selfies.

mobil3

#14 Moto G (3rd gen.)

Voděodolný telefon značky Motorola s 13 megapixelovým foťákem seženete už za 179 dolarů, což je vážně skvělá cena. Jedinou nevýhodou je, že je o něco méně výkonný a nemá až tak atraktivní vzhled. Ale za tu cenu to stojí!

mobil4

#13 Google Nexus 6P

Oproti svým bratránkům s 5,7 palcovým displejem ho seženete až o 200 dolarů levněji, tedy cca za 500. Samozřejmostí je otisk prstů, metalický design nebo displej s vysokým rozlišením.

mobil5

#12 Google Nexus 5X

Perfektní volba, pokud toužíte po kvalitním Android smartphonu a nechcete sáhnout moc hluboko do kapsy. Seženete ho už za 379 dolarů, což je vzhledem k jeho výkonu sympatická cena. Má 12,3 megapixelový foťák a 5.2 palcový displej, čímž se velikostně shoduje se Samsungem Galaxy S6.

mobil6

#11 HTC One M9

Jedná se o vylepšenou zmenšeninu předchozích modelů, polepšil si hlavně co se týká výkonnosti procesoru či kvality fotoaparátu. Uchoval si sympatický hliníkový design. Ceny od 649 dolarů.

mobil7

#10 OnePlus 2

Ideální pro ty, kdo hledají telefon s velkým displejem, který je ale nevyjde moc draho. 16GB verzi koupíte už od 329 dolarů. Oproti loňskému modelu je o něco dražší, zároveň získal mnoho vylepšení. Mezi nimi třeba 5,5 palce široký 1080p displej, 13 megapixelový foťák, sensor pro otisk prstu.

mobil8

 

Zdroj: businessinsider.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »