Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Je to neskutečné, čekáme na to roky a jsme všichni neuvěřitelně natěšení a plni očekávání. Zítra budeme moci poprvé projet Blankou. Nejvzácnější Blankou v České republice. Ano, dámy a pánové, řeč není o ničem jiném, než o pražském tunelu Blanka, který se po letech odkladů, poruch, nehod, komplikací, debat, obohacování, dohad, vyjádření, slibů, šmelení a finančních problémů konečně zpřístupní i široké veřejnosti z řad řidičů. A my tak budeme moci okusit onu slast zkrácení si cesty přes stověžatou o 15 minut.

Přece jen ale tunel Blanka není až taková neznámá pro mnohé odvážlivce, kteří si již přísně utajované prostory projeli na skateboardech, longboardech, inlinech nebo v rámci jarní cyklojízdy. Projekt Blanka svou ironií ale Česko nesmírně baví a proto jsme se Vám rozhodli přinést před velkou premiérou souhrn těch nejzábavnějších a nejzajímavějších videí, která se nejstřeženější Blance v Česku věnují.

Toto video si prohlédněte přímo na Youtube – je potřeba zapnou titulky (vpravo dole v nastavení).

Tunelový komplex Blanka se otevře v sobotu 19. září v 15 hodin. V prvních týdnech budou řidiči tunelem jezdit rychlostí maximálně 50 kilometrů v hodině.

Věřme tedy společně, že zítra ten průjezd opravdu vyjde a nedojde k dalším odkladům, a my tak nebudeme muset zase dál čekat a čekat. A pokud se to podaří a tunel se skutečně otevře, možná se můžete těšit i na reportáž z naší vlastní první jízdy Blankou!

Foto: www.tunelblanka.cz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »