Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? Přijďte to oslavit festivalem! Ve dnech 5. a 6. září 2015 se uskuteční již 5. ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci z menších poctivých kuchyní.

foo4

Foodparade je festival jídla a pití. V zahradách Trojského zámečku se rozprostřou desítky stánků plných kuchařů známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu, aby návštěvníkům zprostředkovala nejlepší zážitek z jejich kuchyně. Akce je spojena s bohatým doprovodným programem a vše se nese v duchu uvolněné atmosféry.

foo3

Na Foodparade můžete vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu totiž kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, která je pro chvíle s blízkými jako dělaná. Součástí areálu je dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si můžete odpočinout ve stínu stromů a v klidu si vychutnat delikatesy. Můžete si přinést vlastní deku, nebo vám ji rádi zapůjčí.

foo2

foo5

Přímo v areálu pak budete platit místní měnou „chef“, která má hodnotu 20 korun českých. Foodparade se koná v zahradách Trojského zámku v Praze. Zámek je vám k dispozici i v průběhu festivalu a můžete tak svůj program obohatit o jeho prohlídku. Otevřeno je od 10.00 do 18.00 a vstupenky pořídíte od 30 do 120 Kč.

foo6

Zdroj a foto: www.foodparade.cz

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »