Minulou středu došlo na mnohokrát avizovanou Playboy party, kde jsme křtili Playmate měsíce září Blancu. Klub Playboy Lounge se podařilo zaplnit, atmosféra byla dobrá, účet snesitelný a fotky od Geometrie jako vždycky top. Představujeme vám několik komentovaných postřehů.

Tady asi nemusíme moc komentovat, ty knoflíčky jsou cool.

1 (5 of 158)
Modelka Michaela Isizzu vždycky zdůrazní, že je americká Playboy Cybergirl. Má štěstí, že je tak hezká, jinak bychom jí museli prozradit zdrcující, strašné tajemství. Že Cybergirls je v USA asi dvacet měsíčně a celosvětově snad stovka(y). Ale že je opravdu hezká, necháme to být. Podle všeho ji uvidíme již brzy i na stránkách českého Playboye. Dáme vědět. Stay connected.

1 (32 of 158)
Oksi, jedna z nejlepších go-go dancers v Praze, byla už taky v časopisu a nebýt toho, že se nám nechce svlékat, byla by snad i na obálce.

1 (44 of 158)
Základ je nohy od sebe. Z hlediska pozice bych dal ty lokty od sebe a bylo by to krásný, ale holt není každý den neděle.

1 (51 of 158)
Nejde nevidět, že je Playboy Lounge aka Play’Club aka pro někoho jěšte Top Gear krásný klub. Jen by se už nemusel přejmenovávat, protože pak se nám to na Instagramu a Facebooku plete.

1 (59 of 158)
Ach ty oči, ty oči. Myslíme teď ty horní, ne ty dolní.

1 (76 of 158)
Tady koukám vyjeveně, protože jsem se právě dozvěděl, že budu moderovat. Zvládl jsem to super výborně (když se nepochválíš sám, nikdo tě nepochválí).

1 (97 of 158)
Předsedkyně Česko-ruské knihovnické asociace okresu Praha-Východ Katja P. dohlíží, jak čtu z mobilu připravená jména hostů. Vedle vysmátý Zděnek Krejcar z AP Production (nápověda, je produkční) a ještě vedle si k nám z focení v USA odskočila světoznámá modelka Jenni (kdo neví, Google ví). Jinak někde v tuto chvíli mi zavolal na mobil kámoš a seznam mi tak zmizel (proč mi nezavolat třikrát po sobě ve středu ve 23:40, že jo.)

1 (102 of 158)
Tady koukám jakože na fejkový cover (časopis jěště nedorazil z tisku), ale jinak reálně koukám Playmate na prsa.

1 (109 of 158)
Playmate Blanca je krásná a je to holka, kdy člověk opravdu rád řekne – toto je moje Playmate.

1 (129 of 158)
Blanca chtěla fotku s celebritou tak jsem se nechal ukecat. Kecám, já chtěl novou profilovku na fejsbůk, tak se ona nechala ukecat.

1 (130 of 158)
… a aby měla po fotce se mnou taky konečně někoho hezkého vedle sebe, pozvala si produkčního Zděnka.

1 (131 of 158)
Nejlepší party fotografka v ČR Eliza z Geometrie má prostě ráda ty cvočky a podobné blbosti.

1 (138 of 158)
Celá galerie na facebooku klubu Playboy Lounge zde: https://goo.gl/mM8Cqe

Za fotky děkujeme Elize a Geometria.ru – #lizium @ http://geometria.ru/praha/