Připravte se na opravdu, ale opravdu pořádnou nálož a raději se posaďte. Až uvidíte tuhle holku, kterou si můžete v říjnovém čísle prohlédnout v rouše Evině, tak padnete na kolena. Že není Blanka jako Blanca, a že tohle slovo nemusí ve vaší fantazii vzbuzovat jen představu rozestavěné půlky Prahy a naditých kapes českých politiků Vám dokážeme už ve středu 19. 8. v Playboy Lounge.

blanca

Čím bude tento večer tak významný? Naživo se vám představí po dlouhé době skutečná česká Playmate Blanca Brzicová. Opravdová kráska s uhrančivým pohledem, plnými rty, neskutečnou postavou a plavými vlasy vzbuzujícími ve vás ty nejskrytější představy. A právě to, že Blanca bude jako Miss říjen na křtu nové titulky časopisu Playboy osobně přítomna je na celé party zkrátka nejlepší, no ne?

blanca2

Těšit se ale můžete tradičně i na nádherné hostesky v kostýmech králíčků, modelky z řad Czech Beauty a Fashion Models a řady dalších neméně oslnivých žen. Ty odvážné si pak mohou zasoutěžit přímo na místě a zúčastnit se v profesionální photostage castingu na soutěžící Czech Beauty. Ani méně odvážní ale o šanci něco vyhrát nepřijdou – v rámci party totiž proběhne soutěž o roční předplatné časopisu Playboy a hlavně o zapůjčení vozu BMW i3 na víkend. Při poslechu skvělé hudby pak můžete popíjet akční drinky Cuba Libre a Mojito za pouhých 75 korun.

Tak neváhejte a nenechte si tuto špičkovou akci příští středu 19. 8. ujít!

Profesionální fotografie od nejlepšího fotografa po Mariovi Testinovi a Terrym Richardsonovi Martina Bučeka a backstage video z focení krásné Blancy představíme na našich stránkách už velmi brzy.

Info:

Playboy Lounge

Hybernská 32, Praha 1, 110 00

rezervace stolů na 773 006 535

odkaz na akci: Facebook.com

 

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »