Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Editorial „Fairy Tales“ exkluzívně pro EYEmag.

Credits:

Simon Schäfer – Styling (Phoenix)
Sibylle Oberschelp – Styling (Phoenix)
Conny Oberschelp – MakeUp (Phoenix)
Kateřina Mikšovská – Model
Peter Jirmann Jr.- Fotograf

Modelka Kateřina Mikšovská (28) vystudovala v Mnichově LMU a zároveň pracuje jako modelka od čtrnácti let. Působí v centrech módy jako Tokio, Barcelona, Kapské Město, Mnichov, Istanbul. Fotila pro časopisy jako Elle, Harper’s Bazaar, Spree, Marie Claire.

Určitě nesmíme zapomenout na její účast v televizní show Germany´s Next Topmodel s Heidi Klum a videoklip ke skladbě Robbieho Williamse Sin, Sin, Sin. Více o Kateřine na profilu Fashion Model Directory.

Fotograf Peter Jirmann Jr. (42) žije a pracuje v Mnichově a jako jeden z mála dnes aktivních fotografů fotografii opravdu studoval. Předtím působil také v Moskvě a Kapském Městě.

Mezi jeho klienty patří namátkou BMW, Uvex, Siemens a časopisy Playboy, GQ nebo FHM. Vydal knížku a pravidelně vydává autorský kalendář u teNeues Publishing. Další info na novém webu Jirmann.net

Galerie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »