Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

S novým měsícem a půlkou léta přichází i nové akce v nejlepších pražských klubech. A jednou opravdu lákavou je nedělní party v klubu Duplex. Má totiž speciální říz. Nejde jen o obyčejnou pařbu s podtitulem Deep For(r)est, ale zároveň o oslavu narozenin produkčního klubu Duplex Broni. 

duplex3

Party na Jindřišské terase začíná v neděli 9. srpna už ve tři hodiny odpoledne, takže můžete koktejly a šampaňské popíjet během toho, co se budete opalovat a vychutnávat si výhled na Prahu. Atmosféru vám zpříjemní dýdžejové Pauli Gabrieli, Tokatko nebo P-Jay, při západu slunce si pak můžete vychutnat Angry Beets a Deep Deer. Po zatmění vás v Red Roomu čeká DJ Subgate a Manene. Naservírují vám totiž speciální edici deep house, který je k pití na terase se skleničkou v ruce zkrátka ideálem relaxu a pohody.

duplex

Klub Duplex pro vás také připravil speciální akce na drinky, mezi nimi například Aperol Spritz, ideální letní osvěžení v italském stylu, jen za 129 korun nebo Riga Black Vodka ideální do míchaných nápojů i samostatně za 59 korun.

duplex2

info:

klub Duplex

Václavské náměstí 21, Praha 1

rezervace VIP stolů na:

reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

Foto a odkaz na akci: Facebook.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »